Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes megvenni ezt az...

Gabszem kérdése:

Érdemes megvenni ezt az utazóágyat?

Figyelt kérdés

[link]


Van valakinek ilyen?


2012. júl. 3. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg, mert számomra az utazóágy azt jelenti, hogy összecsukható, így könnyedén bárhova el tudom vinni, és használni. De ha jól látom ezt nem lehet összecsukni, hanem fix.


Nekünk ilyen van:

[link]


egyszerűen összecsukható, oldalt zip-zárral nyitható, így a baba ki, be tud mászkálni.

2012. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nis összecsukható, uaz, mint a Hauck-os. Én azt 20 EUR-ért vettem. A lányom utálja....De vmi meg kell, ha utazunk.

Sztem 8ezer Ft elfogadható ár érte.

2012. júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

összecsukható, azért utazóágy, viszont 5 centivel szélesebb és hosszabb is mint amiket máshol lehet kapni

és 18 kilóig van nem 15-ig mint a többi. azért gondoltam

2012. júl. 3. 12:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt anno én is néztem, de végül Matti utazóágyat vettük, mert annak állítható volt a magassága. Amíg a pici a baba és nem tud felülni, addig jobb magasabb állásba tenni, így könnyebb letenni és felvenni a gyerkőcöt.

Amúgy arra is számítani kell, hogy matrac nélkül az utazóágyat nem igazán lehet használni, ha viszont ennek az ágynak a mérete nem szabványos és nem gyártanak hozzá megfelelő méretű matracot, akkor gondban leszel...

2012. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi matrac nélkül használtuk/fogjuk használni idén is.Elég bele egy vastagabb pokróc összehajtva, ha keménynek találjátok.
2012. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de azt írják hogy van hozzá matrac is
2012. júl. 3. 12:49
 7/10 anonim ***** válasza:

4. vagyok megint. Ehhez is volt valami matrac-szerű betét, de az vékony, könnyen besüpped és egyenetlen. Ráadásul a fiam nagyon nagy baba (fél évesen már több mint 10 kg volt), így a súlya tovább rontja a helyzetet. Főleg fölső állásban volt gáz pluszmatrac nélkül, de alsóba sem szívesen tenném így.

Azt hozzá kell tennem, hogy én azért akartam minél kényelmesebbé tenni az ágyat, mert nem csak utazáshoz használjuk. Amíg nagyon pici volt a fiam, sokszor aludt lent a nappaliban ebben az ágyban, és a meleg miatt most is rákényszerülünk néha.

2012. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez az utazóágy tökéletes a Mamihoz, vagy nyaralni.

A gyerekek 1 éves korukra 10-13 kg nyomnak, utánna évi 1-2-3 kg híznak.

18 kg 3 évesen a gyerekem, de van aki csak 12-13 kg 3 évesen.

Szerintem vedd meg, olcsó ennyiért, megéri!

3 évesen már úgyis nagy ágyon, heverőn, kanapén is elalszik a Maminál, romonoknál ha látogatóba mentek!

2012. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Amúgy ő hozzá van szokva a kemény matrachoz,m ert kókuszmatraca van és az elég kemény.
2012. júl. 3. 13:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van/volt (már a padon van, mert 3 éves lesz a fiam). Mamánál használtuk főleg. Tényleg egy vékony matrac szerű valami van hozzá, de az is egyenetlen, több részből áll, mert ez van az ágy köré csavarva, mikor összecsukod és beleteszed a tartójába. De egy vastag pléd jó bele, a fiam szeretett benne aludni. Mikor hosszabb időre ezt használtuk rendes kiságy helyett (nyáron hosszabb idő a mamánál), akkor vágattunk bele szivacsot (5 cm-est, de van vékonyabb is).

Szóval szerintem ennyit megér, mi 7500 Ft-ért vettük több, mint 2 éve.

2012. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!