Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hamit adhatok a 9 hós...

Milyen hamit adhatok a 9 hós kislányomnak ha megy a hasa?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel óta lázas volt és hányt is estére túl voltunk rajta ma már rendesen cicizik és iszik is de nem tudom milyen hamit vagy gyümit adhatnék neki kiegészítésnek mert hogy ma meg megy a hasa és a csak cici nem elég :( A háztartási keksz nem kell már neki rendes hamit meg még nem mertem adni nem ma sem de muszáj leszek... Tanácsok??
2012. júl. 3. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Húsleves répával,krumplival,tészta nélkül.

Babapiskóta,banán az talán meg is fogja kicsit.

Sok sok folyadék.

2012. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké és köszönöm a válaszodat!
2012. júl. 3. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Alma, alma, sok alma, a legkíméletesebb hasfogó, és ebben a melegben még szomjoltónak is nagyon jó. Főtt rizs is jót tesz, össze is főzheted a kettőt neki. Adtál már neki kukit? Az is segíthet, bár az nem rendes kaja :-) Mihamarabbi gyógyulást kívánok neki :-)
2012. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is ,igen adtam neki pár db kukót és adtam neki banánt is meg majszolt csupasz zsömit is meg normaflort kapott ,hát reméljük a legjobbakat mi is ja és alul már majdnem kibújtak az új fogacskák is!
2012. júl. 4. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!