Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyünk fiam 2. szülinapjára?

Mit vegyünk fiam 2. szülinapjára?

Figyelt kérdés

ha tudtok,linkelnétek?

-gyúrmázással kapcsolatosak

-festéssel

-vonat-autópálya


ezekben a "kategóriákban"szeretnék segitséget kérni ha tudtok.Soha nem gyúrmázott még,meg festeni sem festett."rajzolni",vagyis inkább firkálni azt szokott,azt szeret,ezért gondoltam hogy már valami festéssel kapcsolatos "játék"nak is örülne,lekötné,vagy a gyúrmázás.A vonatokat-autókat imádja,ezért gondolkoztam még ilyen nagyobb autópályán,akár elemes vagy sima is lehet.

Jöhet jó sok link,mert a nagyik-keresztszülők is tőlünk kérdezik mit vegyenek...de mi se nagyon tudjuk.Köszönöm!!


2012. júl. 3. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Vonat szettnek:

[link]

Mágnessel kapcsolódnak össze, nagyon hamar rájönnek a gyerkőcök, hogy kell összeilleszteni, hogy összekapcsolódjanak. Lehet bővíteni, de állítólag a tesco-s is ilyen, csak nem színes sínek vannak, hanem sima fa színű, de olcsóbb.

[link]

2012. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyurmázáshoz bármelyik Play Doh gyumra jó (ehető, nem kell előmelegíteni, ki is lehet szárítani), eleinte lehet venni 2-3 színt, hogy szokja, hogy milyen, utána ha belejött és érdekli, akkor esetleg lehet a bonyolultabb játékait, pl. fagyiforgatag, vagy egyéb.

[link]


Bár az én fiam már 3 éves lesz, és imád gyurmázni, nem vettem meg neki egyik kiegészítőt sem, van 4 színe a gyurmából, vettem műanyag süti kiszúrókat, imád vele így játszani...

2012. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Festéshez pedig simán vízfesték, vagy ujjfesték.

[link]

A fiamnak az az egyszerű vízfestéke van, amit egymásra lehet tenni.

[link]

Ecsetet is vettem neki, de még csak rányomja, nem tudja szépen húzgálni a vonalakat vele, csak szétmegy a sörtéje, így az ujjával "alkot".

2012. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek.Az első válaszolónak,amit linkeltél másodszor,pont azt néztem a fiamnak,a 105db-at,nagyon tetszik,de azt irja az oldalon,hogy a termékek nem vásárolhatók meg,csak megtekinthetők.Hol lehetne ezt megvenni?Ilyen van hasonló a tescoban?


második válaszolónak:nézegettem a gyurmákat,meg ezeket a szetteket is,torts csináló,fagyi-hamburger..stb,aranyosak,de ezekhez még tényleg kicsi.Akkor vegyek 2-3szinű gyúrmát,meg pár db formát akkor?Lehet igazad van,ő még úgyse tudna tekerni,nyomni..stb.

2012. júl. 3. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Az összes válaszoló én vagyok. :D

Nem tudom, hogy a vonatszettet hol lehet megvenni, de úgy tudom, hogy a tescoshoz jó az eichhorn, viszont fordítva nem nagyon, vagyis a tescos nagyobb, így pl. az alagúton nem fér át. De ezt is csak itt olvastam a gyakorin, tapasztalatom nincs benne, mert mi eichhornt örököltünk az unokatesóktól.

Mint írtam, az én fiam 3 éves lesz, de imád így gyurmázni, hogy van pár színe és csak sütikiszúróval csinál formákat, azokat az általa készített sütiket "osztogatja" a családnak... Nem tudom, hogy mikor lenne érdemes nagy szettet venni, de szerintem még nem.

2012. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jajj bocsi,ebből látni hogy ülve elaszok már... :D fel sem tűnt hogy te irtad az összeset :D Köszi hogy igy fáradozol!Viszont már tényleg nem látok,majd holnap megnézem még amiket linkeltél,azt hittem senki nem fog irni mert már késő van,majd holnap,de nem igy lett :D Köszi mégegyszer,holnap megnézem!!
2012. júl. 3. 23:13
 7/7 A kérdező kommentje:
megnézegettem,köszi mégegyszer.olyan sok féle van,hogy nem tudok választani....párat leirtam azért.A tulli oldalán sok jó van,onnan rendeltünk is 1-2 alkalommal,de elfelejtettem a felh.nevet meg a jelszót is,úgyhogy reg.-hatok újra...a grando.hu-n néztem még,hát az volt kb 2 nap még végignéztem..órákat eltöltöttem azon az oldalon.
2012. júl. 4. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!