Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alig akar inni a babam.9honapo...

Alig akar inni a babam.9honapos. Igaz vizzel kinalom de eltolja a vizet. Meg cicizik es mar mast is eszik. De kene innia mert nagyon meleg van. Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
ti mit adtok inni a babatoknak? nem akarok cukros lotyiket adni..csoros poharbol is probaltam de annak meg ragja a szivokajat..el vagyok keseredve..surrun szoptatom igy probalom oltani a szomjat..
2009. júl. 9. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem akarta a babám elfogadni a a natúr vizet, én öntöttem hozzá egy kis alma-szőlő ivólevet /vagy bámilyen gyümölcsöset/ ezek a legtöbb hozzáadott cukor nélkül készülnek. Ezt így nekem nagyon szereti pedig sokkal több benne a víz mint az ivólé. Ha gondolod próbáld ki te is hátha neked is beválik.
2009. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én babaitalt veszek neki, és felesben vizzel felontve adom neki. 2 dl-t igyekszem megitatni vele napjában. mióta eszik szilárd ételeket, pl kenyeret, sajtot, azóta sokkal többet iszik szerencsére.
2009. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kisfiam fél éves, már ő is válogat, sima vízből keveset iszik, teából egy kicsit többet, babaitalt szoktam én is neki adni 1/3 gyümölcslé 2/3 víz.ezt nagyon szereti.

de változó hogy mennyit iszik egy nap. valamikor többet valamikor kevesebbet. ne félj ha szomjas akkor úgyis inni fog.

esetleg próbáld minden evés után kiskanállal. vagy ha szelepes az itatód vedd ki belőle a szelepet. így jön neki egyből, mi is így szoktunk hozzá. most már megszívja magától ha szomjas.

2009. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!