Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babát lehet altatni...

6 hetes babát lehet altatni hason éjszaka?

Figyelt kérdés
Csak ugy alszik a saját ágyában, egyébként velünk alszik. De én féltem hogy nehogy baj legyen. (nincs légzèsfigyelő)
2012. júl. 4. 00:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 éves a kisfiam, de ő az első perctől kezdve a hasán aludt.....már a kórházban is. így alszik most is. ha ritkán a hátán alszik akkor meg sajnos elő fordul hogy félre nyel ami elég rosszul esik neki. Szóval nem lesz baj szerintem
2012. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Így semmiképp sem ajánlanám. Én nem tettem egyikkel sem ilyen korán, pedig a másodiknál már volt légzésfigyelőnk.
2012. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Csak úgy altasd hason, ha van figyelőd, szerintem. Főleg, hogy már megfordult a fejedben, hogy nehogy baj legyen. Nekem a kórházban is mondták és a védőnő is, mert nekem csak úgy hajlandó aludni.

Mennyit alszik a saját ágyában?


Lehet a gyógyszertárból is bérelni vagy vaterán venni használtan.

2012. júl. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan altasd hason, ha Neki úgy kényelmes.

A mi Kisfiunk a kórházban még háton, aztán itthon az oldalán aludt eleinte, de 2 hetes kora óta hason alszik, most 3,5 hónapos :) Szóval nem volt ebből baj. Ja és nincs légzésfigyelőnk, az ágya a mi ágyunk mellett van. Nagyon ügyesen elfordította a fejét a kezdetektől. 1 hónaposan már hason fekve felemelte és tartotta is a fejét.

Anyukám mondta, hogy én is hason aludtam.

Szegény babáknak tulajdonképpen akkor sehogy sem szabadna feküdniük. Hason megfulladhat, de háton is, ha visszanyeli a bukást, az oldalán alvás meg nem tesz jót állítólag a gerincének.

2012. júl. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Fiam első percektől hason alszik,saját ágyban, 3 hónapos kora óta különszobában akkorra lett kész.Nem lesz semmi baja a bölcsőhalál nem a hason alvástól következhet be.
2012. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem másképp nem is aludt a fiam csak hason, volt légzésfigyelőnk:)
2012. júl. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mind a 3 gyerekemet hason altattam,a kezdetektől,nyugodtan tedd hasra.Ezt Nekem a gyerekorvos és a védőnőm is mondta.Az én gyerekeim is felébresztették magukat háton,hason aludtak mint a bunda.
2012. júl. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 gabszem ***** válasza:
nálunk csak hason volt hajlandó aludni és azóta is úgy alszik , most 5 hónapos. Gondolj arra hogy Te se szeretsz akárhogy aludni , én például csak az oldalamon tudok aludni. Úgy rakd ahogy ő szeretné
2012. júl. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ez az új trend. Mindenkit lepontoznak, aki úgy csinálja, ahogy a gyermekorvos ajánlotta, "mert nálatok nem lett baj"...nálunk meg lehetett volna, és a kérdező helyébe sem lépnétek, ha lenne, ugye? De látatlanban okoskodni felelőtlenül, az megy!
2012. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!