Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hazahozós ruha nem 100% pamut...

Hazahozós ruha nem 100% pamut az baj?

Figyelt kérdés
Tegnap megvettük a hazahozós rucinkat nagyon szép meg minden csak el gondolkodtam rajta hogy nem lesz neki kényelmetlen a nem 100% pamut!2 részes együttes, ujjatlan rugdalózó hozzá illő kocsikabát de vettem hosszú ujjú 100% pamut badyt hozzá!
2012. júl. 4. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy baj, csak a kicsiknek nagyon érzékeny a bőre, lehet kiüti. A fiam kapott egy bodyt, amit elfelejtettem megnézni, az se volt 100% pamut és nagy égővörös foltjai lettek tőle, azóta sem hordott pamuton kívül mást.

Lehet viszont, hogy a te kicsikédnek semmi baja nem lesz tőle.

2012. júl. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabszem ***** válasza:
Hát attól is függ hogy mikor fogsz szülni, ha meleg lesz akkor szerintem minél szellősebben öltöztesd. A legfontosabb hogy a body pamut legyen, mert az érintkezik a bőrével legjobban.
2012. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
augusztus 2 re vagyok kiírva
2012. júl. 4. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ebben a hőségben a pamut a legjobb...
2012. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!