Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki pihenőszék ellenes?

Mindenki pihenőszék ellenes?

Figyelt kérdés
Tényleg nincs értelme megvenni,fölösleges pénzkidobás???
2012. júl. 4. 15:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nekem volt mindkettőnek, nagyon hasznos dolognak tartom, jókat aludtak benne, és tudtam őket hozni vinni magammal a lakásban, míg csak egyhelyben voltak.


Én nem tatom felesleges pénzkidobásnak.

2012. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ugyan az, mint a hordozó!

Abba is bele rakhatod, és vihetem magaddal!


Inkább hinta, mert az hintáztatja is, van felette körforgó ami mozog, zenél, ültetheted is benne később.

Jobban, és tovább kihasználható!

2012. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekünk van, kölcsön kaptunke egyet, 0 hós, teljesn dönthető. Mi is használtunk is. Most 8 hós a lányom, este mindig abban ül fürdés után, míg nem megy aludni. Most vettem uyganilyet, mert vissza kell adnunk. teljesen dönthető,teljesen felültethető, ha nagyobb lesz (15 kg-ig haszbálható) lerakom a földre,abban tud ülni nappal is. Nem lett semmi baja a gyereknek, már tud ülni, mászni, felállni. Annyi van hogy amikor kezdett mocorogni, akkor tényleg kevesebbet volt benne, mert akkor a járókában tudott lenni.
2012. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Első gyereknél panl 48 nm laktunk akkor feleségesnek tartottam, a 2. gyereknél már kertes házban 120 nm. Na akkor vettem egyet és megérte, mert sokat segített rajtam. (sima 3 fokozatban állítható)
2012. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nekem felesleges lett volna. Én a hordozót használtam pihenőszéknek:-)
2012. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Van fenn egy kiemelt kérdésem, meg előtte is nézelődtem, és olyan sokan írják,hogy nem kell,felesleges.


Van egy nagyobb 20 hónapos lányom is. Gondoltam azért néha jó hasznát vennénk majd annak a széknek.

Főleg hogy hintáztatható és rezgő is:)

2012. júl. 4. 15:37
 7/26 anonim ***** válasza:
38%
Én is feleslegesnek tartom, főleg egy 20 hósnak.
2012. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én vettem első gyereknél és nem bántam meg. Vittem magammal a konyhába, játékot akasztottam rá. Nem olyan mint a hordozó, hiszen ez közel sem olyan zárt, sokkal kényelmesebben lehet benne lenni és dönthető. Mikor a hozzátáplálást elkezdtem, akkor is ebben etettem, mivel etetőszékünk eleinte nem volt (nem volt nagy a lakás, nem akartam etetőszéket kerülgetni amiatt a napi 10 miatt, ami hozzátáplálás az első 2-3 hónapban volt). Amikor már naponta többször is evett "asztalnál", tehát nem szoptatás volt, akkor meg már tudott rendesen ülni és székké-asztallá alakítható etetőszéket vettünk neki.
2012. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nekunk ketto fele piheno szekunk volt, egyiket 9 kiloig lehetett hasznalni, masik meg 3-4 eves korig jo. A ketto kozott az a kulonbseg es azert is vettunk kettot, mert az elso pihenoszek kifejezetten piciknek van kialakitva. Mint egy fahoz rogzitheto nyugagy, olyan az ules, igy teljesen felveszi a baba vonalat. Ellentetben a hordozoval, ahol egy ujszulott ulo helyzetben van. Nem ajanlanam, hogy abban pihentesd a kicsit. Amikor mar meg tudja tartani kicsit magat, akkor johet a masik tipusu, amelyik ulo helyzetet biztosit a babanak.

Nagyon szerette kislanyom mind a kettot. En meg az elso tipusuval is vartam 2-3 hetet, mire beleraktam. Ezt teljesen sikra le lehetett fektetni. 5-6 honposan kapta a masik fajtat, aztan abba ultettuk, mikor evett, jobban szerette, mint az eteto szeket. Szerintem az egyik leghasznosabb talalmany anyukaknak es babaknak egyarant:D

2012. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
A cél nem a 20 hós gyerek lenne,de mivel neki újdonság, árban meg már ott van a 9kg-ig és a 18 kg-ig használható is, ezért gondoltam jobb lenne olyan, amit ő is kipróbálhat ha akar. Nyílván nem kötözném bele:):):):)
2012. júl. 4. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!