Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzáskor mennyi Nurofent...

Fogzáskor mennyi Nurofent lehet adni a babának?

Figyelt kérdés

7,5 hós a fiam,első fogakkal küzdünk.Rosszul alszik éjszaka,félóránként vagy van hogy gyakrabban felsír.

Ha Nurofen szirupot adok neki,nem sokra rá el is alszik és valamivel nyugodtabb az éjszakánk.

Arra az van írva 3-4X 2,5 ml naponta egy 6-12 hós babának és 3 napig lehet.

De én csak egyszer adok este és nem is minden nap.

Aki adott a babájának milyen gyakran adott?


2012. júl. 4. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 1- 1,5 ml-t adok a lányomnak. 1 éves.
2012. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Dentinoxot használtam,az vált be!

Attól,hogy csak egyszer adsz,attól még be kell tartani azt az utasítást ami a dobozon van!

2012. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Be kéne tartani,de szerintem amíg ha a háziorvosra hallgatok akkor túladagoltam volna szegényt.5 és fél hós és 3x5ml mondott és 5 napig.Amikor hazaértünk a dokitól akkor esett le hogy mit is mondott a doki.Eszembe nem jutott volna ennyi adni.na mindegy,hogy a kérdésdre is válaszoljak én úgy "szoktam"adni neki a nurofent ,hogy ha napközben nyügi akkor kap 1 ml és éjszakára 2,5ml.És persze nem minden nap.
2012. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2012. júl. 5. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!