Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hetes újszülöttes anyukák!...

2-3 hetes újszülöttes anyukák! Voltatok már kinn a levegőn a kicsivel?

Figyelt kérdés
hogy telnek a napjaitok?
2012. júl. 5. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze,10 naposak voltunk amikor először egyet levegőztünk.Persze nem a déli órákban és nem a tűző napon :))
2012. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16 napos a babám.8 naposan szellőztettünk,olyan 5 percet.9 naposan 8 percet.10 naposan vittük ki sétára,de csak este,olyan 6 körül,10 percre.11 naposan 15 perc,12 naposan 20 perc.4 napja mindennap 45 percet sétálunk,de csak este 7 után.Hogy telnek a napjaink?Szopi,nézelődés,alvás...Kb. így.
2012. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen jó időben, este mikor hűvösebb volt, már 3 naposan kivittem. A kissebbikem novemberi. 5 naposan ő is kint volt. Ugye nem komoly hogy nem vitted ki eddig?
2012. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd ki amikor már nincs meleg. Én október végén szültem, hazajöttem a kórházból, ehy hét múlva kivittem sétálni, és utána is, minden nap. Beöltöztettem, és mentünk. Azóta is imád kint aludni. használd ki h jó idő van.
2012. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gabszem ***** válasza:
nyugodtan kimehetsz vele délelött vagy este amikor már nincs az a dög meleg. AZ én kislányom februárban született -20 Fok volt és kinnt aludt 1 hetesen már az erkélyen, persze csak kis időre és mentünk vele már 1-2 hetesen sétálni, nagyon hideg volt. De kell neki a levegő. (és neked is)
2012. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már aznap kivittem! A Védőnő is mondta, h persze természetesen! Egyedül a téli babákat nem lehet kivinni! ápr 27. én szül!
2012. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen időben 1 napos babát is ki lehet vinni hiszen ugyanannyi a hőmérséklet mint amiben eddig volt :-)) Na nem a tűző napra kell kirakni persze!
2012. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Voltunk már kinn délutánonként, amikor hűvösebb volt, árnyékban, jókat aludt.

Viszont ebben a dögmelegben, amikor forró a levegő még árnyékban is, nem fogom kivinni.

Megvártuk az este 8 órát és jót sétáltunk vele.

2012. júl. 5. 12:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg odabiggyesztetted volna a voltatok-e már MA szócskát, akkor több neked tetsző választ kapsz, de nem vagyunk gondolatolvasók.
2012. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!