Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a kánikulában jártok...

Ebben a kánikulában jártok sétálni a babával?

Figyelt kérdés
2 hónapos a fiam, és már én szégyellem magam, hogy nem viszem levegőzni, de ebben a kánikulában max. a boltig megyünk meg vissza (cca 5 perc - ezt is csak kétnaponta) Amúgy meg szellőztetek és a lakásban ülünk / alszunk..
2012. júl. 5. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem. A kertbe megyünk max. árnyékba, vagy a medencébe.
2012. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Nekem 4 hós a babám én minden nap viszem levegőre több órán keresztül.csak egy pelus van rajta és egy ujjatlan bő trikó.Strandra is megyünk minden héten akár 2-3 szor is de ő már élvezi a vizet.A levegő szerintem fontos én 2 hetes korától minden nap viszem ha csak nem egész nap szakad az eső.Ő még sokat alszik,menjél vele ha tudsz jó árnyékos helyre ahol jól jár a levegő és nyugodtan tudsz Te is pihenni olvasni esetleg.Kellemes időtöltést jó babázást! :)
2012. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Este megyünk le, mikor már hűvösebb van.
2012. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én este 7-kor sem érzékelem, hogy hüvösebb lenne. Panelban lakunk , van klimánk. itthol sokkal jobb lenne. de a kisfiam ugy megszokta, hogy 5-6 körül megyünk le, hogy onnantol csak a hiszti van. 6 után muszáj levinnem csak akkor nyugszik meg.
2012. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Ki az a rosszindulatú aki lepontozza a másikat ha nem egyezik a véleménye??? Igen fontos a levegő,a madarak csicsergése,egyéb hangok zajok stb.
2012. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Este 7 után megyünk kikb 1-1,5 órára is akár.Kell nekik is a levegő.Akkor is,ha az estefelé van csak!

:-)


Kedves utolsó!

Én is mindig így járok.

Nem tudom ki az akinek nem tetszenek az ilyen írások,de szerintem teljesen jó dolgokat írtál!

Tőlem ment egy +zöld kéz" neked!

:-)

2012. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
4-es vagyok! Én is küldtem mindenkinek a zöld kezet! Ha már itt tartunk, esküszöm nem tudom, hogy ez mire jó. A válaszok hasznos százalékár kevés van oda írva? Én nem is szoktam a válszokon kivül mást nézni, vagy kellene?Volt itt egy ilyen kérdés de már eltünt a moderátor eltüntette volna?
2012. júl. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi reggel 7 körül megyünk sétálni 3 hós babánkkal. Akkor még olyan jó a levegő!! Este már nem olyan jó, sok a szúnyog errefelé.. (vidéken lakunk)
2012. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekünk viszonylag árnyékos az udvarunk,ezért vagyunk kint délután a madárcsicsergésben(vidék,kieső utca)és este is alvás előtt,8 táján..
2012. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a választ! :-)


Ma van az első nap, hogy mostanra kezd lehülni kicsit. Én ma reggel fél hétkor leszaladtam boltba, amíg a férjem itthon volt még, és hát, már akkor nagyon meleg volt..


Holnap kipróbálom a reggelt. Az esti menetrend nekünk nagyon beállt, azt nem bolygatnám..


Első, nem vagy rossz anya:-)

2012. júl. 5. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!