Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek a babával nyaralni?

Mit vigyek a babával nyaralni?

Figyelt kérdés
1 éves mulott a kisfiam, most megyünk elöször nyaralni vele eggyütt. Vizpart mellé megyünk. Mik azok a dolgok amik jó ha ottvannak? Ti miket vittetek nyaralni a babának? Olyasmikre gondoltam, amiket jó hogy elvittetek, és amik jól jöttek volna ha ottvannak. Gondolok pl.kedvenc játékra vagy bármi másra.

2012. júl. 5. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

helyesírási szótárt a hibás szavak alá szokta húzni pirossal


egyébként: meleg ruha

takaró

úszógumi,karúszó, mellény

szúnyogirtó

2012. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem beleirni a kérdésbe hogy, betegek kiméljenek!
2012. júl. 5. 18:42
 3/13 anonim ***** válasza:

:) Ne foglalkozz vele, nem érdemes...


Tehát, ami szerintem a legfontosabb: lázcsillapító, szúnyog- és kullancsriasztó, TAJ kártya, kiskönyve, úszópelenka.

Ezen kívül egy-két mesekönyv, pár kedvenc játék,ha egy hétre mentek, akkor legalább 2 váltás ruha egy napra, de inkább több. Meleg ruha, hálózsák (bár nem mond rossz időt, de ki tudja). Papucs, szandi, zárt cipő, takaró.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, de biztos kapsz még jó ötleteket.

2012. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsónak! Örülök hogy, válaszoltál!
2012. júl. 5. 19:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Szívesen! Remélem tudtam segíteni!
2012. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Amúgy az első válaszoló is nagyon gyönyörűen megfogalmazta a mondatát.Semmi értelme, de mindegy:)))

Bocsi az off-ért :D

2012. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves első,mielőtt mást kritizálsz tanulj meg fogalmazni.Egyáltalán egy értelmes mondatot összetenni.Kérdezőnek:Meleg ruha,lazább ruha,szúnyog irtó,karúszó,úszógumi,játékok,lázcsillapító,Taj kártya,kis könyv,játékok,takaró,esetleg utazó ágy,kálcium (ha valamire esetleg allergiás lenne,Naptej,pelenka,popsitörlő(bár ezek alap dolgok). Hirtelen ezek jutottak eszembe...
2012. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Nagyon kedvesek vagytok! (igy látatlanban is szeretlek titeket!!!)
2012. júl. 5. 20:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én tennék még be Betadint (fertőtlenítő) Domestos kendőt, Fenistil gélt, és egy karton sav mentes vizet is tennék a kocsiba (ha azzal mentek). Meg természetesen amit az előttem szólók írtak.
2012. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen azzal megyünk. A betadin mindenképp jön, tapasz stb.Nemtudjátok véletlenül a betadin vény nélkül is kapható? És mennyibe kerülhet? Ugy tudom alkohol nélküli, ezért nem csipi a picik sebét.Direkt nekik készült.
2012. júl. 5. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!