Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10-12 hónapos, éppen járni...

10-12 hónapos, éppen járni tanuló babátoknak van cipője? Milyen? Mekkora a lába?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
19-es lába van. xoxo
2012. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyém már idősebb (28hónapos kislány),de 1évesen már tudott járni akkor 21-es volt a lába,és Elefanten volt az első cipője.

Amíg csak járni tanult addig nem vettem neki cipőt!

2012. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kislányom 10 hósan kezdett el járni, a lakásban mindig mezítláb van vagy zokniban. Az udvaron szandit hord, ami 20-as és Bobbi Shoes. Most 11 hós.

[link]

2012. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az én fiam 10 hós, most kezd a bútorok mentél kapaszkodva járni. A lakásban nem viseli, csak lent a fsz-en, ott hideg a kő. Ha megyünk valahová és talpra akar állni, ott is rajta van. Ciciban szandija van, de nem tudom pontosan mekkora, mert 16 van ráírva, ami teljesen kizárt. A nővére 19 szandija egy picit még nagy, tehát olyan 18-as lehet a lába.

Köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 6. 14:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3.! Nagyon köszi a linket. Eddig 18-ast itt nem találtam, de majd benézek.
2012. júl. 6. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
17-es lábikója van és nincs cipője. Úgy gondoltam, hogy amíg csak kapaszkodva lépeget, nem veszek neki (nem is nagyon lehet kapni ilyen picit). Az udvaron is mezítláb van.
2012. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiam még nem volt 11 hós mikor elkezdett önállóan járni csak akkor vettem neki amíg kapaszkodva járt nem. 22es richtert és super fitet vettünk. Most 23as lába 14 hónaposan, de lassan ezt is kinövi.
2012. júl. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!