Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elmennétek egy 14 hónapos...

Ti elmennétek egy 14 hónapos gyerekkel csúszdaparkba?

Figyelt kérdés
barátaink győzködnek,hogy sokan leszünk mindenki segít vigyázni,lefoglalni őt, én is kitudok kapcsolódni végre mert,hogy sehová nem megyünk velük mostanában!én ódzkodom a dologtól 1. a fiam nagyon aktív egy percre sem ül meg sétálni kell vele,2 nem tudom ott hogy altatnám el eléggé ragaszkodó a megszokott helyéhez, én nyűglődésnek érzem a szitut nem kikapcsolódásnak a férjem győzköd hogy jó lesz ez!

2012. júl. 6. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha ennyi segítséged van, akkor menjetek. Ha fáradt lesz, el fog aludni bárhol, ne aggódj. Ki fog dőlni szó szerint. Ha meg annyira rosszul fog elsülni, akkor egy ideig nem mentek.
2012. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha "nyűgnek" érezném,nem(mert úgy tényleg nincs értelme)De ha vágynék a társaságra a kikapcsolódásra,és épp vállalkozó kedvemben vagyok :) mindenképp mennék,főként hogy segítséget is ajánlottak!Hidd el még a fárasztóbb program,beszélgetés is feltölt-kizökkent a hétköznapi rutinból(legalábbis engem)! :)
2012. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mennék!!! Ha elfárad bárhol el fog aludni. Majd írd meg milyen volt!
2012. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!