Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te otthon mernéd hagyni 5-10...

Te otthon mernéd hagyni 5-10 percre a pár hónapos gyerekedet amíg biztosan alszik hogy átmenj a szomszédba?

Figyelt kérdés
Én nem! És úgy érzem, hogy ez valamiféle protokoll, hogy pici gyereket nem hagyunk otthon egyedül még akkor sem ha biztonságban van. Ki hogy van ezzel? Van aki otthon meri hagyni?
2012. júl. 6. 13:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
69%
Semmi esetre sem!!! Nem tudom mi lehet olyan fontos dolog a szomszédban, ami nem várhat addig amíg esetleg felkel a gyerek?!
2012. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
69%
Én nem. Soha nem lehet tudni, mi történik. Lehet egy tűz, egy betörés... De vannak ismerőseim, akik még az oviba is elszaladtak a nagyobbakért, amíg a kicsi aludt.
2012. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
36%
Én hagytam otthon 5 percre kb 4x. De akkor még nagyon kicsi volt, rácsos kiságyban aludt legalul, és rögtön alvás után mentem át a boltba, nem szomszédba. Pont a szomszédban van egy kisbolt, oda léptem át. Mindig siettem, de ugyanakkor tudtam, hogy nem tudna kimászni, ha esetleg felébredne. De soha nem ébredt fel, mivel nem elalvás után 1 órával mentem át a boltba.
2012. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
69%
Na de mi van ha pl. félrenyel? Az nem várhat 5 percig, amíg visszaérsz a boltból/szomszédból.
2012. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
82%

Soha.

És ha pont akkor csipog be a légzésfigyelő?

Sosem bocsátanám meg magamnak.


nincs olyan fontos dolog amiért otthagynám egyedül.

Ha halaszthatatlan,akkor felfogom,viszem magammal.

Nem tudsz olyan esetet mondani amiért otthagynám.

2012. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
80%

soha!!!!!!!még a halált is megváratattnám.

De nem csak a párhónapost hanem a pár évest sem!Amíg nem önálló a gyermekem,úgy,hogy meggyőződjek róla,addig nem hagyom felügyelet nélkül.Inkább a legundokabb szomszéd akkor,de figyeljen valaki rá,ha annyira muszáj a gyermek nélkül menni.

2012. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%
Keresztanyám tök lelki nyugalomba otthon hagyja egyedül! a gyerekét aki 2-3 hetes. Szóval azért még vannak ilyenek is. :(
2012. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem merném soha egyedül hagyni a gyerekemet, hogy tudnám magamnak megbocsátani, ha pont abban a pár percben történne vele valami? A másik fele, amire pont pár napja láttam példát, a szülők hogy merik a kisgyerekeiket a negyven fokban kint hagyni a kocsiban a napon, amíg ők ilyen-olyan ügyeiket intézik? Okmányiroda előtt történt mindez, két három-négyéves kislány volt a kocsiban akkor, amikor bementem és akkor is, amikor úgy 20 perc múlva kijöttem. Még jó, hogy legalább az ablakokat leengedték nekik....
2012. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%
nem, semmilyen körülmények között! jöjjön át a szomszéd. épp alkalmas, mivel pont alszik a gyerek :)
2012. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
Én nem, és ilyenkor nem az a legnagyobb baj, ha felébred, mert akkor max sír pár percet, de baja nem lesz. De mivan ha becsipog a légzésfigyelő, vagy félrenyel és megfullad, ne adj isten tűz üt ki. Tudom ezeknek nem nagy az esélye, de ha mégis, sose bocsátanám meg magamnak.
2012. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!