Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a melegben mibe van a...

Ebben a melegben mibe van a babátok? Hány fok van nálatok? Klímába beviszitek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég meleg van én csak pelenkát adok a kisfiamra, de a szobába 30 fok körül van, reggel jobb, de sajnos hamar visszamelegszik. A másik szobába van klíma, már ha 29-re leviszi nagyon érezni furcsa módon, oda szoktam átvinni délután kicsit hűsölni. Ti hogy teszitek? A klímától féltem, de a nagy meleg sem jó, bár szépen alszik, eszik stb.


2012. júl. 6. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Se klíma, se ventillátor, de nem is vagyok híve ezeknek. Most 30 fok van, és csak pelus van rajta de így is izzad. A kicsi 7 hónapos, a nagy 3 éves. Délelőtt és ebéd után fürdés a kádban. Ha hazajön apa 4 körül megyünk pancsizni a kertbe. :-)
2012. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy body van rajta nálunk 26-27 fok van, hála istennek jól érzi így is magát. ha nem veszed le nagyon a klímát szerintem nyugodtan használhatod.
2012. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

hú de jó neked 26 fok..... napok óta nem volt nálunk annyi, még este sem.

Ha átviszem a klímásba akkor ott azért ráadok egy ujjatlan bodyt és betakarom egy textil pelenkával, ha pont ott altatom.

Az enyém 1 hónapos.

2012. júl. 6. 14:22
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Van klímánk 24 fokra van állítva, pelus és ujjatlan kombidressz van rajta.

Szabad használni a klímát, persze nem pont a baba felett legyen, és a normál benti hőmérsékletre legyen állítva, szűrőt ilyenkor havonta érdemes kiszedni, kimosni, félévente pedig kicserélni.


Sajnos muszáj bekapcsolnom, mert a nagy melegben csak vergődik és 15 percnél többet nem alszik, igy meg megvan a napi 2*2,5 óra

2012. júl. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Nálunk most nagy baj van ilyen téren, mert a nővéremnél volt klíma, - ő gazdag és megengedhette magának- most viszont eladta a házát és hozzánk költözött (én még anyuékkal élek) és itt szenved a gyerek,mert azért nekünk erre most nem telik. Viszont máshova meg nem tudnak költözni, mert nincs hova.
2012. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Van klímánk 24-25 fokra állítva!

Lefelé vagy teljesen felfelé állítom a lapátot és egyáltalán nem fújja a gyerekre! Bár nyilván nem egész nap megy!

Egy body van rajta!

2012. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Viszont mivel csak néhány hónapig tervez velünk lakni, nyilván nem akar nekünk ajándékba beszereltetni egy ilyen fix, nem hurcolható masinát... ami ráadásul telepítéssel együtt egy kisebb vagyonba kerül...
2012. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Jó dolog a klíma, de csak óvatosan, túl nagy hőmérséklet-ingadozást nem bírnak ki a kicsik. Nem akarok rémísztgetni senkit, de olvastam egy hírt, másfél éves kisgyerek hősokkot kapott, mikor a klímás autóból kivették ilyen rekkenő hőségben, és sajnos meg is halt. (mondjuk nem tudom, mennyire volt lehűtve a kocsiban a levegő)
2012. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van, ha kocsival megyünk akkor mielőtt megérkezünk én mindig kikapcsolom kb 5 perccel hamarabb a klímát, hogy nem vágjon fejbe a meleg se engem se a gyereket.
2012. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Atroposz ***** válasza:
30fok van a lakásban míg úgyis hogy vàlyog házban lakunk.Megy a ventilàtor de utálom.egyszál pelusban van és most jöttünk be pancsiból 4hós kislányom élvezte de jò így mert legalább nem fog félni a babaùszáson.
2012. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!