Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

"Én nem iszok vizet, a gyerekem se azt igyon. Igyon inkább enyhe teát, vagy gyümölcslevet!"

Egyet értetek ezzel a kijelentéssel, vagy nem? Légyszi úgy válaszoljatok, hogy beleélitek magatokat, tehát mint ha Ti magatok sem vizet innátok!


2012. júl. 9. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Ha már én helytelenül csinálom, legalább őt szoktassam helyesen.
2012. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Én egyet értek vele, Szörpös vizet kaptunk gyerek ként, így én is azt adok a gyerekemnek. ( magam készítem mint annó Mama)

Ha kávézom mindig kér belőle, így ő is kap cikória tejeskávét. Pedig annó Mamitól mi még rendes kávét kaptunk (egy gyűszűnyit) fincsivel! Hmmm, azóta sem ettem olyan finom tejszínhabot.

2012. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeritem is butaság. Talán ahhoz tudnám hasonlítani, hogy a szülő dohányzik, de mindenáron próbálja tiltani a gyerekét a dohányzástól.

Egyébként nem tudom, hogy mi oka lenne egy szülőnek arra, hogy ne adjon vizet a gyerekének. A víz ozmózis-nyomása közel azonos a vérrel, így arra van legnagyobb szüksége. A sok cukros lötyitől csak besűrűsödik a vér, aztán jön a többi baj. Persze, kell a tea és a gyümilé is, de a víz elengedhetetlen!

2012. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Azért mert én kólát iszom, a 20 hónaposom nem kap azt! :)

A kisfiam sokáig nem itta meg a vizet, üres (cukor, minden nélkül) baba, vagy gyerek teát kapott.

Amióta bejött a jó idő, belátta, hogy a víz sokkal jobb szomjoltó.Már csak vizet iszik, hónapok óta, szerencsére!!

Tehát azért mert én nem csak vizet iszom (néha kóla, limonádé), attól a fiam csak vizet iszik.

Hozzáteszem nem is érdeklik a gyümölcslevek. Ha meg is kóstolja, inkább vizet kér. :)

2012. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet! Én is jobban szeretem az ízesített ásványvizeket, de attól a gyerekemnek adok sima vizet. Én pl. utálom a paprikát, de ha azt kérne a gyerek adnék neki. Lehet hülye példa de nem tudom mással szemléltetni.
2012. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet. Én szeretem a vizet, de pl a férjem szörpis, így rám ragadt a szörpivás. A két éves kisfiunkkal viszont megszerettettük a vizet, mert az a legegészségesebb, és ha mi nem vigyázunk magunkra, attól még rá vigyázunk ilyen téren is. Segített a kánikula, rájött, hogy jobb szomjoltó. Persze, ha szörpit kér, kap, de én örülök, ha vizet kér. Hála neki újra rákaptam én is. Ilyen, mikor egy kicsi neveli a szüleit :-)
2012. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a szénsavas ásványvizet de nem adok neki azt! Szeretem az összes bubis marhaságot és nem kaphat se kólát se sprite-ot... Viszont sajnos nekem nem issza meg a vizet. próbálom rászokatni a kintlévő fogak miatt. De sajnos inkább üvölt mert neki az instant CUKROS babatea a nyerő. A natúrt el sem fogadta elejétől fogva. Már legalább eljutottunk hogy a zöldséges főzeléket is eszi nem csak az édes gyümölcsöset. Rengeteget iszik bár nem a ,,meleg" miatt mert nekünk megy a klíma+ párásító folyamatosan így belőle nem igen érezheti. Szerintem az íze miatt is iassza. Féltem a fogait. Mossuk szilikonos fogkefével és babafogkrémmel. De 1 percre rá természetesen újra lezúdúl egy nagy cumisüvegnyi tea...
2012. júl. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!