Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fiunevet adnal babadnak...

Milyen fiunevet adnal babadnak, ha Angliaban elsz?

Figyelt kérdés

Angliaban elunk parommal, mar van egy kislanyunk es nemsokara jon a kisteso. Fiu es lanyneveket is szeretnenk keszenletbe helyezni, a lanynev mar meg is van, de a fiunev komoly fejtorest okoz.

Elso gyermekunknek sikerult szerintem egesz jo nevet talalni. A Lara Fanni nevet kapta, s ha a kisteso is lany lenne, akkor Sara Reka lenne. Mielott Angliaba koltoztunk volna, mar eldontottem, hogy ha lanyom lesz, akkor Fanni Reka lesz, de mivel a Fanni es a Reka is problemas a szamukra, az egyikrol le kellett mondanom. A Fanninak jelentese van a mi kapcsolatunkban, errol nem mondhattam le. Kellett melle egy nev, ami egyszeru, es mind a ket nyelven jol hangzik, irasban nincs kulonbseg.

Ha a 2. gyermekunk lany lesz, meg kell kapja a Reka nevet, de melle megint csak egy olyan nev kell, ami mindket nyelven jol hangzik. A Sara tetszik magyarul es angolul is. Meg jol is hangzana, ha 2 lanyunk lenne, es kerdeznek angolok, hogy hogy hivjak oket, azt mondanam Lara es Sara:D Veletlen egybeeses, hogy hasonloak. 1. gyermekunket Angol kornyezetben Laranak szolitjuk, otthon Fanninak.

Elore is kosz a tippeket.


2012. júl. 10. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Márk, Martin, Péter. Én nagyon szeretem ezeket a neveket, és mindegyik van angolul is.
2012. júl. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Márkó, Dávid, Dániel
2012. júl. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
David, Daniel, Benjamin, Noel, Leon.
2012. júl. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit itthon is adtam neki: Erik. De második névnek kapott egy igazán magyar nevet is. :) Ugyanúgy, ahogy a lánykánk is egy "világpolgár" és egy igazán magyar névvel is rendelkezik. :)
2012. júl. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hű, biztos le fognak pontozni, de ha Angliában élnék, akkor nem magyar nevet adnék a gyerekemnek.

Matthew (Matt) lenne, mert egyszerűen imádom ezt a nevet! Jó lenne, ha adhatnám (2 fiam van), de annyira nem vagyok elvetemült, hogy fonetikusan leírva engedélyeztessem. Mettyú, jáj... :)

2012. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi Amerikaban elunk, az elso terhessegem idejen koltoztunk ki. Az egyertelmu volt, hogy ha kisfiunk lesz, o Da'vid lesz, igy adott volt a David. A masodik kislany lett, o Ashley. Most pedig a nemet meg nem tudjuk. Ha fiu, akkor Dorian, ha lany, akkor Allyson lesz.


Szerintem arra figyelj, hogy illo legyen a vezeteknevhez. Mert pl. h*lyen hangzana, hogy Troy Kovacs :D



Ami nekem meg nagyon tetszik:

F: Chris, Hayden, Jason, Max.


Ha magyaros nevben gondolkoztok, akkor pedig:

David, Marc, Daniel, Patrick és hasonlok :)

Remelem tudtam segiteni! Gratula :)

2012. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyből a Dániel ugrott be.:)
2012. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alex, Daniel, Peter
2012. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!