Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előbb kúszik, mint forog?...

Előbb kúszik, mint forog? Valakinél volt ilyen? Hallott ilyenről?

Figyelt kérdés
Fiam 5,5 hónapos és még nem forog, csak az oldaláig. (azt mondják kissé kötött a hátizma és masszírozni kell) A fenekét hason nagyon nyomja fel. Valakinél felcserélődtek a mozgásfejlődési sorrendek? Tudom nem jó, de járt vki így? Köszi

2012. júl. 10. 09:37
 1/3 gelazso ***** válasza:
semmi gond. remgetek ilyet ismerek. nagyon aranyosak és minden gyerek más :-)
2012. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az én fiamnak is kötött volt a hátizma, kicsit tornáztunk itthon. most 8 hónapos, fókázva kúszik, nem akar mászni, nem forog hasról-hátra és 2lábról áll fel. most új tornafeladatokat kaptunk. viszont nagyon jókedélyű, ügyes és boldog kisbaba.

tornázgass vele, csináljátok, amit a doki mond, gurigázd ide-oda, és azon kívül hagyd, hogy a maga módján és tempójában fejlődjön.

2012. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom, hogy a forgás nagyon hasznos és fontos mozgásforma, és szükséges a törzs izmainak erősödéséhez. Szóval szerintem is fel kéne keresni egy gyógytornászt, nem biztos, hogyha elkezd kúszni, utána még fog gurulni.
2012. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!