Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napos láz lehet?

Alaszka kérdése:

3 napos láz lehet?

Figyelt kérdés
Láza 3 napig volt (inkább éjjel magas), másfél napja láztalan, viszont tegnap este egyik percről a másikra az arcán foltszerű kis piros kiütések lettek, a homlokán is van pár, a füle körül is, szeménél is, nyakánál is, de lejjebb nincs. Nyűgös, bágyadt a kislányom, éjjel nyugtalanul aludt, dobálta magát ide-oda. Ezzel egyidőben 3 őrlőfoga is kibújt félig, azt gondoltam először, hogy attól lázas, mert a fogzáskor lázas szokott lenni máskor is.
2012. júl. 10. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én fiamnál olyan másfél hete zajlott le ez így.

7,5 hós és úgy néz ki,hogy jönnek az első fogai is.

Három napig magas láza volt,napközben is volt,de estére mindig jó magasra ment fel neki.

Más tünete nem volt csak nyűgösség és étvágytalanság.

+ nap múlva az egész kis testét elborították a piros kiütések,de rengeteg :-(

Én orvosnál is voltam vele,Fenistil cseppet kaptunk rá és Calcium Sandoz pezsgőtablettát.

Nekem is dobálta magát éjszaka és ordított is...

Szerintem nektek mindkettő közrejátszhat,de én a helyedbe megnézetném orvossal,hogy megnyugtasson,ne csak találgassunk...

Jobbulást!

2012. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
+ helyett 3-mast akartam írni!
2012. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elmegyünk holnap dokihoz. Neki csak az arcán vannak a pöttyök, a testén nem látok. Mennyi idő múlva múltak el a kiütések?
2012. júl. 10. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Hát így,hogy kapta a Fenistil cseppet és a Calcium Sandozt,viszonylag hamar,kedden lett kiütéses és pénteken már semmi nem látszott belőle.

Teljesen nyomtalanul múltak el szerencsére.

Mindenjót nektek!

2012. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 boer beata ***** válasza:
nallunk a laz szombaton kezdodott es kerek 3 napig tartott....ahogy elmult a laz a hata es hasa tele ltt piros pottyokkel...6 honapos ez is az lehet?
2012. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Ez 3 éves korig bármikor előjöhet,de utána többet soha.

Védettséget szereznek ellene ezzel a 3 napos lázzal.

Én így tudom,nekem így mondták.

Egyedüli válaszoló voltam.

2012. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem voltunk dokinál, mert szabin van, az ügyelettel meg nem sokra mentünk volna, de nem is baj, a pöttyök nagy százaléka eltűnt, már csak itt-ott van.
2012. júl. 11. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!