Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudok segíteni 8hetes...

Hogyan tudok segíteni 8hetes babámnak a kakilásban?

Figyelt kérdés

Múlt héten 1hétig nem kakilt,végül doki segített neki szélcsővel,elötte én is lázmérőztem de semmi nem történt!

Most megint péntek óta nem kakált,de látom rajta hogy néha próbál,erőlködik is..de semmi nem jön,csak puki!!


2012. júl. 10. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyatejes vagy tápszeres? Ha anyatejes, akkor te figyelj az étkezésre. Az én babámnál bevált, hogy szilvalekváros kenyeret ettem tejjel, nekem nem volt bajom, de a babámnak könnyített. Egyébként tornáztathatod, a kis lábát fel kell nyomkodni finomat a hasára, körözni vele, vagy a pociját masszírozni. Egyébként anyatejes babánál normális, ha 1 hétig nem kakil, azt jelenti, hogy jól hasznosítja az anyatejet. Nyilván ez addig igaz, amíg a baba jól amúgy jól érzi magát. Ha már nyűgös, láthatóan feszeng, akkor kell segíteni.
2012. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a kamilla tea segített, de csak akkor adom ha tényleg kell, mert folyamatos használatnál szárítja a beleket.
2012. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerezzetek be ti is szélcsövet. Nálunk nem volt gond a kakival, az volt naponta több is, de a szelek bántóak voltak időnként. Amikor nagyon feszengett, bevetettem a szélcsövet, amit én nagyon hasznos dolognak találok. Nem fog hozzászokni sem.

Azért érdemes lenne próbálkozni: ha tápszeres, akkor fajtát váltani, ha anyatejes, akkor elgondolkozni, hogy a te étrended milyen. De mint írják, állítólag ez természetes, csak a babákat azért mégis megviseli.

2012. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szélcső nekünk nem vált be! Ha tápszeres akkor próbáld ki a Novalac IT-t! Nagyon jó az a tápszer, megoldja a kaki problémát, de ne minden etetésnél adj neki, mert akkor nagyon meghajtja! Ha anyatejes, akkor kamilla tea, espumisan, infacol, talán a puki meghozza a kakit!
2012. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Anya tejes baba,kamilla teát adok neki vasárnap óta,de semmi!

Most vettem neki kúpot,mert szegénykém nyomni próbál,de csak egy kis csík folt van a peluson,tehát nem jön ki neki!

Az Infacolt 1 hetes kora óta szedjük,mert hasfájos baba.

Én mit tudok tenni,enni hogy meghajtsa őt?

2012. júl. 10. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!