Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme sport babakocsit...

Van értelme sport babakocsit venni?

Figyelt kérdés

Van babakocsink,de az a nagy ülős,nehéz és óriási,nem esernyőre csukhatós.

szóval 17 hónapos a kisfiam és nem tudom meddig használnánk a babakocsit ha vennénk neki,mert már ügyesen megy.

meddig szoktak gyereket beleültetni ilyenbe,érdemes megvenni?


2012. júl. 10. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez tőled függ,meg hogy hova kell járkálnotok...

Én fiam 20 hónapos és szerintem már vagy 4-5 hónapja nem használjuk a babakocsit.Mondjuk nem vele megyek el busszal nagy bevásárolni, de simán,szépen sétál elég sokat.

Meg kell tanítani, hogy mikor dolog van,akkor menni kell nem nézelődni, majd visszafelé, vagy mikor játszani mentek ki.

Ezt kisfiam szépen megtanulta, így mikor mondom neki nincs hiszti, jön mellettem kézenfogva elég ütemesen:)

2012. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éves 3 hónapos a kisfiam és most veszek neki esernyőre csukható babakocsit mert a bölcsibe menet vagy hosszabb vagy pakolós útra jól jönne egyébként már több mint 1 éve nem használunk babakocsit,de most jól fog jönni.
2012. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi azért vettünk mert nyaralni/kirándulni mindig olyan helyre mentünk, ahol a kicsi nem tudott volna sétálni csak elesett volna mindig(sziklás helyekre szoktunk menni, hegytetőre stb..) ő szerette, mert tudott benne mozogni, de csak addig használtuk amíg pl feltoltuk a hegyre, ott kiszállt és sétált szépen. Akkor is jó ha pl. le kell ugranod a boltba gyorsan, mert ezzel sokkal könnyebb mozogni mint a nagy babakocsival, vagy a gyerekkel.
2012. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20 hósom van, még babakocsizik, szeretem is, mert így jobb vásárolni-ügyintézkedni menni. Még 3 hónapja van a kocsizásból, utána születik a picike.

A legnagyobbikom 22 hós koráig babakocsizott (akkor született a tesó).

Én utálnék úgy vásárolni menni, hogy nyaggatom a gyereket, hogy jöjjön, miközben lóg rajtam 10 kiló bevásárláscucc.

2012. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is praktikus dolog.

Ha kirándulni, ügyet intézni megyünk, azon sem kell agyalni, hogy hazaérjünk, hogy le lehessen fektetni, ha elálmosodik, ebben is tud aludni.

Mi vásárolni autóval megyünk, úgyhogy oda nem kell babakocsi, de hosszabb sétákhoz is visszük, mert ha elfárad, cipelni kellene, de a 12 kg-ját már elég nehéz hurcolni.

2012. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!