Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralás egy fél évessel és...

Nyaralás egy fél évessel és egy másfél évessel. Segítenéte k?

Figyelt kérdés

Már bepakoltam a ruhákat, pelust, törlőkendőt, pipere cuccot, fürdőrucit, úszópelust, törcsiket.

Lázmérőt lázcsillapítót, naptejet. A kicsinek tápszert, pépet, bébiételt (ezt elvileg kapunk, de elég válogatós) Mi kellhet még?


2012. júl. 10. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van szúnyogriasztót is csomagolj. Nekünk Chicco márkájú rezgős van, ami távol tartja a szúnyogokat.

Cumisüveg a tápszerhez, alvóbarát (ha van nekik), sapik a nap ellen, leégésre valami babatestápoló (ha napközben sétáltok és kicsit megpirul), valami rágcsa a nagyobbnak az útra (ha igényli. Nem chipsre gondolok természetesen).

Iratok!! Baba eü kiskönyve. Víz!!!

Étkészlet a nagyobbacskának (mi szoktunk vinni), kullancsriasztó (ha van, nekünk babáknak való bőrre fújható van)


Hát most ennyi jutott eszembe :)

Jó nyaralást :)

2012. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én úgy szoktam átgondolni, hogy

evés: tápszer, bébiétel, pép, ezekhez cumisüveg, cumisüvegmosó kefe, kanál, tányér, babavíz vagy vízforraló

ivás: cumisüveg, vagy amiből isznak. ha a nagy kakaózik akkor kakaópor egy kisüvegben

pelenkázás: pelenka, popsitörlő, popsikrém

fürdés: fürdető, törölköző, ha csak tusoló lesz, akkor egy kis felfújható medence a tusoló aljába és abba lehet ülniük vagy lavór. fogkrém, fogkefe, fésű, hajcsat

öltözködés: egy-két garnitúra melegruha ha beüt a hűvös idő, esőkabát, zárt cipő, vékony sapi, és a szezonális ruhákból naponta két-három garnitúra. Ha tudsz mosni akkor nem minden napra. Ekkor viszont kézi mosószer, öblítő

alvás: kedvenc párna, takaró, ha kell vinni ágynemű huzat, alvósállat, cumi

játék: útra, vízbe, homokózó szett, egy-két képeskönyv, kirakó,

gyógyszerek: láz és fájdalomcsillapító, ragtapasz, kötszer, lázmérő, szemcsepp, fülcsepp, Taj kártya, kiskönyv

Strandoláshoz: pléd, törölköző, fürdőruha, naptej, úszópelus, papucs, hűtőtáska, napernyő vagy félsátor

bakakocsi, kendő vagy amiben szoktad vinni őket

2012. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szúnyog ellen a legjobb szerintem a kiságyra tehető szúnyogháló.

Úszógumi a nagyobbnak?

TAJ kártyák, babafigyelő, ha nem egy szobában lesztek.

2012. júl. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!