Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki Máltán nyaralni...

Volt valaki Máltán nyaralni babájával?

Figyelt kérdés
Ha igen, mik a tapasztalatok?
2012. júl. 10. 14:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én egyedül voltam egy 4 csillagos szállodában,de undor kapott el a szoba láttán,nem beszélve a fürdőszobáról.Sok ismerősömnek ugyanez volt a tapasztalata.A higiénia a béka feneke alatt van.Tehát a gyerekeimmel(3 éves és 4 hónapos) biztos nem venném célba Máltát.
2012. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én feltettem egy kérdést Máltáról mert mi is oda akartunk menni 2éves babával.Belinkelem neked.

Aztán még tovább kutakodtam és úgy döntöttünk, hogy nem megyünk oda semmiképpen.

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__291576..

2012. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! Melyik hotelben voltatok? Mert mi is egy 4*-ost néztünk ki, aa képek szépek, amik a neten voltak, de ha ugyanarról beszélünk, akkor inkább felejtős! Egyik ismerős most jött haza abból a hotelből, ő csak jókat mondott róla! Meg írnád, melyikben voltál? Köszi
2012. júl. 11. 13:32
 4/14 anonim válasza:
Szia 1-es vagyok.Én még 2004-ben voltam Windsor Hotelben Sliema-ban.Borzalmas volt.Most megnéztem a honkapját,ugyanazok a képek jönnek elő az emlékeimből mint ami a fotókon látható.A neten tök szimpatikusnak látszik,de sajna nem az.Szerintem a Hilton kivételével nem nagy pozitívumot hallottam.A Hiltonban voltam is,ámulás és bámulás,de az ára is.Ti melyik hotelt néztétek ki?
2012. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szia! Mi a Paradise Bay-t néztük, ismerősök most jöttek haza onnét, és azt mondták, szép hotel! A képek is megnyerőek, de hát amiket mondotok, nem tudom, mi legyen! Még nincs befizetve!
2012. júl. 11. 19:46
 6/14 anonim válasza:
Hát megnéztem a képeket,és szépek mint általában mindenhol..Megnéztem a véleményeket is melyet belinkelek neked.Én biztosan nem mennék egy babával.Egyedül még elviseled valahogy a negatív dolgokat,de egy babával azért nem egyszerű.Én 2 hetet töltöttem Máltán,de esténként undorodva feküdtem le aludni,borzalmas volt.Ti döntésetek ,de én nem javasolnám a saját tapasztalataim miatt.Itt van a link: [link]
2012. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a linket! Úgy néz ki, Spanyolba megyünk inkább, Costa Brava! Arról van véleményetek? Hét közepén megyünk befizetni, addig van időnk rágódni rajta!
2012. júl. 15. 15:15
 8/14 anonim válasza:
1-es vagyok.Szerintem jól döntöttetek,bár még nem voltam Spanyolországba,de jobb mint Málta már csak ismerősők tapasztalatai alapján.Majd írd meg milyen volt!
2012. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Okés, megírom, amint haza jöttünk!
2012. júl. 16. 23:05
 10/14 A kérdező kommentje:
Megvan az időpont, és a hely! Costa Brava, jövő heti indulás! Már nem bánom, hogy nem Málta, azt mondták az utazási irodában, hogy az a hotel, amit mi kinéztünk, az homokos strand, de nagyon pici a strandja, a többi meg szinte egyik sem homokos part!
2012. júl. 18. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!