Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti felháborodnátok azon, ha...

Ti felháborodnátok azon, ha szó nélkül elvennék előletek a gyereket?

Figyelt kérdés
Ma próbáltam elnyugtatni a nyolchetes gyerekünket, ringattam, erre apukám (a szüleimmel élünk még együtt) szó nélkül elvette az ölemből (az ölemben volt egy 'közepes' párna, és azon a kicsi). Felvette, és beszélt hozzá, de nem is ez a lényeg. Ti mit csináltatok volna?
2012. júl. 10. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Hááát, valszeg apukád azért merte ezt igy (amúgy csak segiteni akart szerintem) mert tudta hogy nem fogsz felcsattani! valamelyik reggel pont ébredéskor átjöttek anyósomék! lányom egy éves és lemegyünk a konyhába és ott a nagy sarok kagylóban fekve issza meg a tápszert! Mikor kész odanyújtom neki ő meg elveszi, valami okból kifolyólag akkor nem nagyon akarta elvenni huncutkodott én meg álltam előtte és mondtam itt van vedd el (nem dugom soha a szájába) Erre anyósom nyúlt az üvegért hogy majd ő....... Erre arébb húzta a kezem és határozottan mondtam NEM.... nem is volt vita belőle, én etetem minden reggel nem ő.... miért tudná ő jobban hogy kell! Én ilyen vagyok! Te is légy talpraesettebb ha babád van :) Sok az okosabb (ezt hiszik)
2012. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim esetében finoman elbeszélgetnék , hogy ilyet nem szabad csinálni...meg elég kellemetlen is, hogy már éppen aludna, ő meg felkapja....

Ha nem a szüleim hanem más, visszakapom a kezéből és elküldöm a fran.cba. Bocs, ha keményen írtam.

2012. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kerria ***** válasza:
76%

Nálunk Anyukám volt ilyen, és én szóltam neki, hogy ezt nem szeretném, ha az én ölemben van, és nyugtatom, akkor ne kapja ki a kezemből. Ha nem tudom elcsitítani, úgyis kérek segítséget!


Amúgy nem rosszindulatból csinálják, inkább ösztönösen jön ez nekik, segítési szándékkal...


Mindenképpen jelezd majd, de ne legyen vita forrás!

2012. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!