Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 16 hónapos kisfiam...

Baj, ha 16 hónapos kisfiam nem mászik fel az ágyra, székre?

Figyelt kérdés

Lépcsőn is mindig lépegetve megy (persze kis segítséggel).

Soha nem mászott még "magaslatokra".


2012. júl. 10. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy mozgékony, ügyes, akkor azt hiszem nem baj.

Nekem kicsit furcsa, mert mindkét lányom föl-le mászkált ennyi idősen állandóan mindenre, magasságtól függően egyedül vagy segítséggel.

De hát annyifélék a gyerekek. biztos a tied meg olyat csinál, amilyet az enyémek soha.

A helyedben nem aggódnék. :)

2012. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is fura! Nagyon mozgékony, imád futkározni. Mániája a szintkülönbség, de lábbal érdekesebb fel - lelépegetni.
2012. júl. 10. 23:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez gondot jelentene, max nem érdekli ez a dolog. Irigyellek. :)
2012. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, amíg nem csinálja. A lányom olyan 15 hónaposan kezdett érdeklődni a magaslatok iránt, sajnos folyton le is esik valahonnan, folyton kék-zöld, mert persze gyorsabb, mint én... Lehet, hogy egyszercsak gondol egyet, és felmászik mindenhova a kisfiad, de lehet, hogy megúszod. :)
2012. júl. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én 16 hónaposom meg pont a fordítottja: mindenre felmászik, sokszor majdnem szívrohamot kapok, mert visszafelé meg fejjel akar jönni, viszont ő meg járni nem akar. :-) Szerintem inkább örülj, hogy még nem mászik fel sehová, mert talán ha később kezdi, akkor ügyesebb is lesz.
2012. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy vagyok, mint az utolsó. 1 éves a lányom, de mindenre felmászik és sajnos fejjel előre akar lejönni. Hiába tanítom neki, hogy fordítva kéne.
2012. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még elkezdheti:-)

Nálunk viszonylag magasak a fotelek, így a kislányom másfél évesen kezdett el felmászni a fotelbe, kanapéra, a székre pedig kb. 2 hete. 2 éves most.

2012. júl. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Nálunk is minden ilyesmi magas (az ágy is).

2012. júl. 11. 11:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,a nagyom,soha nem mászott fel,a kicsi az ellentéte,ő minden hová felmászik,egyik nyugisabb gyerek,másik annál elevenebb.A nagy már 4-éves a kicsi 19-hónapos lesz.
2012. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam először, hogy milyen szerencsés vagy.:)

A fiam 13 hós korában ült először a konyhaasztalon, amíg elszaladtam pisilni..

szék kihúz, fel arra, onnan az asztalra...

Azóta jön velem még a vécére is.:)

2012. aug. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!