Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvagyok keseredve, sztrájkol...

Elvagyok keseredve, sztrájkol a fiam?

Figyelt kérdés
Nem szopizik 3. napja, max félálomban. Mi tegyek? 3 hós
2012. júl. 11. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz szoptatási tanácsadót. Ők annyi mindenben tudnak segíteni. De igen, valószínű, hogy sztrájkol.
2012. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igyál többet, talán nem megy eléggé neki, étrendedet gondold át, nem eszel-e olyat, amit eddig nem - nyilván az anyatej íze attól függ, mit eszel-iszol.


Kerüld el: hüvelyesek, k betűsök, gyümölcsök, kivéve alma,barack,körte, tej, tejtermékek, kávé/kakaó, erősebb tea, gyümölcslevek, üdítők


Ezek mind zavarhatják a babát.



Egyél sovány, natúran/panírban sütött husit, krumplit, tésztát, pulyka/csirekemellsonka vajas kenyérrel, és hasonlók, természetesen nem fűszeresen.



Igyál sok vizet, laza teát, Herbária szoptatós teát.


Bocsi, ha így csinálod, és nem segítettem, de szerintem így működnie kell. Én a helyedben tápszert nem adnék helyette, ha éhes lesz, szerintem fog szopizni, ha tápszert kap,akkor viszont rá fog szokni...

2012. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csinál a kisfiad? Pár percig azért sikerül a melleden tartani vagy egyből kiköpi és elfordul? Csak azért kérdezem mert én is azt hittem hogy sztrájkol a lányom kb 2,5 hósan, de szép lassan rájöttem hogy csak megtanult ügyesebben szopizni (5 percet evett csak) és már gyorsan végez. Ha tovább erőltettem sírt. Valamint elkezdett átállni a 3,5-4 óránkénti evésekre. Egyszerűen nem volt éhes amikor szoptatni akartam. Újabban (most 5 hós) pedig jobban érdekli a világ és azért nehéz megetetnem. De egyet tudok tanácsolni: kezdd el mérni és ha tényleg nem eszik csak akkor van gond! Ha 3 napja nem evett volna akkor már rég kiszáradt volna, ugyhogy ellenőrizd mennyit eszik és majd meglátod hogy valószínűleg csak változtatni akar valamit az evési renden.
2012. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szopik, mert meglátja a cicit és elfordul.Adtam neki lefejt tejet és tápszert, azért nem vagyok annyira sügér, hogy 3 napig ne adjak neki semmit:)
2012. júl. 11. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
A tápszert és a lefejt tejet is elfogadta? Akkor lehet hogy nem jön úgy a tejed (mert kevesebb mondjuk). Én erőltetném, mert ennek sajnos az is lehet a vége, hogy végleg leszokik a ciciről és elapad a tejed. Én nem adnék neki lefejt tejet és tápszert sem. Egy idő után 100% hogy enni fog! Na nem kell azért egy egész napig éheztetni (ez úgy sem következne be amúgy mert előbb enne). Ez így kínzásnak tűnhet de megéri... mindkettőtök érdekében, de főleg az övében! Én így csinálnám.
2012. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!