Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a normális?

Mennyi a normális?

Figyelt kérdés
Lányom 4 hónapos. Jól elvan egy ideig a hátán, de 20-45perc múlva mindet megun és csak akkor nem sír ha felveszem. Van olyan nap, hogy 30 percet van összesen vállon, de olyan is amikor órákat. Ilyenkor elfáradok nagyon. Ha elkezd nyöszörögni próbálom elterelni a figyelmét, játszom vele...de a vége mindig az, hogy ordít lila fejjel, hogy vegyem fel.(persze amint felvettem már hangosan nevetgél). Nem akarom elkapatni sem.. nektek mennyit van vállon a babátok(volt vállon)?
2012. júl. 11. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Háááát ahogy most olvastam szerintem már egy kicsit el is kapattad. Próbáld meg elterelni a figyelmét, bohóckodni vele, énekelni, mondókázni. Hasra nem szoktad tenni? Nálunk ennyi idősen nagyon hosszú időket töltött el azzal hogy nézegette a zenélő-forgóját. Vagy(na most ezért lehet megköveznek) nekünk pl. a mai napig imádja a gyerkőcöm a Duck Tv-t(nem tv függő, egyszerűen csak imádja). De szerintem gyerek függő is mennyire igényli az ölben/vállon létet, én igyekeztem kezdettől fogva nem elkapatni.
2012. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

4 hónaposnak nem a hátán kéne feküdnie hanem a pocakján, hogy erősödjön a kúszáshoz :)


amúgy a 20-40 perc nagyon nagyon jó! én azt csináltam, hogy mikor megunta akkor felvettem 10 percre, megszeretgettem, majd ment vissza a földre gyakorlatozni a forgást :)

2012. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából csak hason alszik el. Naponta 5-6x fektetem a pocijára, éneklek neki, játékokat mutogatok, kukucsolunk..és 5 perc múlva megun mindent. Fejen is állhatnék akkor is sír. Pedig váltogatom a helyeket, pihenőszék, babakocsi, játszószőnyeg, ágy, föld, kert...stb. A forgást én is gyakoroltatom vele. Igazából azt vettem észre, hogy azért akar a vállamon lenni mert imád nézelődni..de persze csak a kertben. Azt még hozzá teszem, ha hanyatt van a babkocsiban, kevés az az idő amikor magába is eljátszik...szórakoztatnom kell, különben visít. Én már csak anya-rabszolgának hívom magamat:S Ha egyszer felveszem nem tudom visszarakni a hátára mert akkor sír. Tényleg kicsit el vagyok keseredve..:( Remélem, hogy mihamarabb változni fog.


Köszönöm az eddigi válaszokat megy a zöld kezecske.

2012. júl. 11. 21:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, ha el is kapattam, hogyan tudom visszafordítani? Mert ma voltak gyenge próbálkozásaim..mondhatni a délelőttünk katasztrófa volt. Nem vettem fel mikor elkezdett sírni, hanem próbáltam elterelni a figyelmét. A végén már ott tartottunk, hogy 30 féle játékot pakoltam elé, de mindig rázendített. És rafkó a kiscsaj, mert ha csendbe maradok, akkor egy pillanatra abbahagyja a sírást,résnyire kinyitja az egyik szemét, hogy ott vagyok e, és ha igen folytatja a sírást. Wááá..tényleg nem tudom mit csinálhatnék:S
2012. júl. 11. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!