Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babás anyukák akiknek van...

Babás anyukák akiknek van diákhitele! Igyénybevettétek a célzott kamattámogatást? Hogyan kell elintézni?

Figyelt kérdés
Milyen nyomtatványt kell kitölteni? Hol jutok hozzá?
2012. júl. 11. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
le kell tölteni az oldalukrol a nyomtatványt és kitöltetni az illetékesekkel(gyes esetén az államkincstárral)
2012. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam erről, ez mennyi kedvezményt jelenthet? Köszönöm!
2012. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
le kell tölteni a nyomtatványt a diákhitel oldaláról. Nekem gyes esetén is a munkahelyem töltötte ki, lehet azért mert TB kifizetőhely vagyunk, nem tudom. Már mgjö9tt a papír h engedélyezik. Én továbbra is fizetem,csak talán ilyenkor a tőkéből megy le, és nem nő a kamatja. Nme szoltak h nem lehet így csinálni.
2012. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

amikor gyes-t kapsz azt a kincstár utalja.a gyed amit a munkáltató utalhat.

ha ilyenkor is fizeted,év végén visszakapod a pénzt,nekem ezt csinálták.

2012. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó, igazad van, bocs. Elolvastam a gyest gyedre. Én most gyedet kapok.Én nem kértem vissza a pénzt
2012. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!