Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 240ml tápszer után elég a...

240ml tápszer után elég a 100ml tejital?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom 1 éves, nincs nagy tapasztalatunk a tápszerekkel, csak 10 hónapos kora óta iszik esténként fél adagot... most váltottunk, kértem 1 éves kortól adható tápszert, nem is figyeltem mi van pontosan rá írva - tejital , de ebből csak 1 dl az adag reggel-este - hogy van ez? ennyivel nagyobb a tápértéke? lehet buta kérdés, de nem értem, hogy eddig 2szer nagyobb volt az adag...


2012. júl. 11. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

22mm l adtam reggel este nem méricskéltem külön

fedez a tápanyagszükségletét

2012. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
220ml bocsi
2012. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a tejital ugyanolyan táp mint a tápszerek csak egy év felett nem írják rá jobban eladható :) annyi adja a babádnak amennyit kér, ha 2szer 250 mlt akkor annyit...
2012. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor a szokásos adagot kaphatja a megfelelő arányokban persze. csak furcsállottam, hogy itt 1 dl-t írnak 1 adagnak, de akkor ezek szerint ez tetszés szerint növelhető...
2012. júl. 11. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!