Andika7 kérdése:

Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapos kislányom nem akar hason lenni.Hogy szeretessem meg vele?
2012. júl. 11. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
játszószőnyeg v. ami alul érdekes .
2012. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát az enyém is ezt csinálta...ahogy hasra tettem üvöltött,és a védőnő meg doki erőltette.Én viszont nem néztem az ordító gyerekemet.5 hónaposan megtanult magától átfordulni és onnantól imádta...
2012. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kislányom 4 hónapos koráig üvöltött hason.

Letettem őt néha hasra, pakoltam elé játékokat, de tök mindegy, utálta.

Aztán 4 hónaposan egyik napról a másikra megszerette...

Szerintem legyél türelmes. Sok baba nincs el hason, de a mozgásfejlődés előrehaladtával sokszor megszeretik, ha már az izmaik is elég erősek hozzá.

Nekem azt mondták kicsit legyen hason akkor is, ha nem szereti, de persze üvölteni nem kell hagyni.

2012. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem kell erőltetni!az én lányom 4 hónaposan hasrafordult,egyszer-egyszer majd 8hónapos koráig nem csinált semmit!egy kicsit be voltam parázva,de vártam...8-tól 9. hónapig megtanul mászni,majd kúszni,mászásból leülni,felállni.10hónaposan már vezetgetni kellett!most egy éves egyedül még nem jár,és még nem beszél!nem izgulok,hagyok neki időt!
2012. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van?Tény,hogy azok a babák,akik szeretnek hason lenni,aludni azok hamarabb tanulnak meg forgolódni,sőt kúszni-mászni.Dehát ha nem szereti,nem tudsz mit tenni,majd rájön,ha már magától tud izegni-mozogni,hogy nem is olyan rossz.Nem kellmindenáron megszerettetni " vele.
2012. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem szeretett. A doki mondta, hogy fontos lenne pedig, úgyhogy én minden nap párszor, rövid időkre hasra fektettem a habtapira.Ha már nagyon sírt, akkor nem erőltettem, de valamennyit minden nap volt hason. Aztán 6 hónaposan megtanult hasra fordulni, most már semmi gond nincs, gyönyörűen homorít, egy kézzel tartja magát a másikkal a játékért nyúl, és bárhova elgurul. Szóval szerintem picit erőltesd, de ordítani ne hagyd. Arany középút.
2012. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugy látom ezek a babák vagy nagyon szeretnek hason lenni vagy egyálltalán nem. Az enyém sem szeret, 3,5 hónapos. Minden aldott nap megy a harc. Már a nappaliban a kanapén is próbálom, így oda tudok hozzá gugolni az ő magasságába, de ez sem jött be. szó szerint ököllel döngöl és keservesen sírni kezd. Nem is hagyom így sokóig.
2012. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Ami még jó, ha félig ülő helyzetbe ledőlsz, és úgy fekteted magadra, hogy hason fekve, ha megemeli a fejét, látja az arcodat. Ezt szokták szeretni.
2012. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!