Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevés az anyatej a picinek,...

Kevés az anyatej a picinek, mit érdemes adni még neki?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam de kb.3 hete kevesebb a tejem és a súlya sem változott 2 hétig.a házi orvos fel írt neki milumil semil + nestlé sinlacot .na persze nem hajlandó elfogadni tegnap hányt is tőle (milumilestől).ma probáltam barackal ízesíteni de így sem volt nyerő .csak rázza a kicsi fejét és csapkod.a nestléset már fel sem merem bontatni mert hát elég drága mulatság így is h nem eszi meg.mit lehetne még neki?egyébként nem sováy de állandóan szopizna.
2012. júl. 11. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
tejpépek?
2012. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen tejpépet kipróbálhatsz,bár ilyenor még a gyógyszertári sinlac.pépet ajánlják,de a boltokban kapható pépek közül a 4+-osakat kipróbálhatod.Vagy pedig,ekkezdheted a babakajákat.(persze fokozatosan,alma,sütőtök,répa).
2012. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hozzátáplálással kiegészítve sem lenne elég a tejed?
2012. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben nem kell csodálkozni hogy állandóan szopizna. A sinlacot én se enném meg,megkostoltam..Hát borzasztó...Inkább egy szopis tanácsadóval beszélj ill igyál esetleg laktoherbet.
2012. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is hasonlóképp jártunk, az én gyerekorvosom azt mondta, hogy ez teljesen elfogadható, hiszen csak havi egyszer kell súlyt mérni. És kínáljam olyan gyümölcslével, amit kedvel.


Miért nem teszed mellre, ha szopizni akar? Az a legjobb tejszaporító, ha igény szerint szoptatod.

2012. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!