Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudok kezdeni a nehezen...

Krisztinav kérdése:

Mit tudok kezdeni a nehezen alvó gyerekkel?

Figyelt kérdés

Egy hónapos kisfiam csak cicin tud elaludni, semmi más módon nem. Ha felébred, egyből sír, nem lehet csak pillanatnyilag megnyugtatni. Nem fáj a hasa, az tuti. Nem tudok mit kezdeni vele sokszor, az esti altatás is problémás, nem akar aludni.

Szoptatás is sokáig tart, mert közben kapálózik, egy idő után nem akar szopni, hisztizik. Így az is elhúzódik egy órán keresztül. Szinte semmi időm sincs másra... Hasonló cipőben járó anyukával beszélgetnék vagy tanácsot kérek!


2012. júl. 11. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon igényli a közelségedet, lehet nem is szopizni szeretne csak odabújni. Próbáld meg magadra kötni kendővel.
2012. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok. Az én Fiam lassan 2hónapos. Megoldást nem nagyon találtam, kezdek beletörődni. Én próbáltam a kendőt, néha beválik, néha nem...

Ha van valami kérdésed szívesen válaszolok.

2012. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon nyugtalan, nehezen alvó volt és rettentő sírós volt az első pár hónapban. Tenni nem igazán tudtam ellene, így tanácsot sem tudok adni, de biztatni tudlak, hogy az idő meg fogja oldani! Nekünk csak az idő segített az általad leírt problémák megoldásában.
2012. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Írj nyugodtan ha némi vígsztalásra vágysz, szívesen válaszolok vagy beszélgetek bármikor, mert tudom hogy ez mennyire nehéz időszak!
2012. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Mintha az én fiamról szolna.Most megy az altatós szopizás.A tiéd legalább alszik nappal?Az enyém szinte semmit.Kendőt most veszek én is,kipróbálom.
2012. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A kendőt ki fogom próbálni, nemrég vettem vaterán egyet, csak még nem érkezett meg. A közelséggel kapcsolatban annyit, hogy van amikor felveszem magamhoz, megölelem és mégis üvölt. Nem érdekli, hogy a közelemben van, meg ilyenek, hanem ő csak üvölt...

A továbbiakban, ha gondoljátok, folytathatjuk itt:

[link]

2012. júl. 12. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!