Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvakulhat a kutya ürülékétől?

Megvakulhat a kutya ürülékétől?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5-éves kislányom eggyik ismerősöm most mondta hogy megvakulhat a kutya ürülékétől.Bent van a lakásban a kiskutya kint az udvarra pisil illetve kakil is,van hogy nem látjuk hova így az a földön marad.Lessz valami baja?Mert ha igen inkább eladjuk a kutyust.
2012. júl. 12. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom tisztán van a kutya tartva, és odafigyeltek, hogy a gyerek lehetőleg ne nyúlkáljon, a kutya ürülékéhez. De amúgy is! Millióan tartanak kutyát, akár lakásban is gyerek mellett. Ha ez ilyen általános lenne, annak nagyobb visszhangja lenne. Én még soha senkitől nem hallottam ilyet.
2012. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ha valamilyen immunrendszeri problémája van a kicsinek, ha immunhiányos betegsége van, vagy egyéb olyan tartós betegsége, ami gyenge immunrendszerrel jár.


Egy egészséges gyereknek semmi baja nem lesz tőle. Az egészséges alatt ne azt értsd, hogy náthás, vagy egyéb betegsége van, csak amiket korábban írtam.

2012. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisgyerek mellet havonta féregtelenítsd a kutyát és bolha ellen is kezeld spotonnal.Kérhetsz állatorvostól széklet vizsgálatot ,nem drága, ez kimutatja hogy van e veszélyes parazita a székletésebn,de ha lenne is akkor is könnyedén kiirtható .

E miatt ne szabadulj meg a kutyustól , esetleg a tájékozatlan és rosszindulatú ismerőstől !!!

2012. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!