Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 hónapos fiam nem tud...

A 3 hónapos fiam nem tud "pukizni" próbálkoztunk gyógyszerrel meg cseresznyepárnával de nem használ. Mi használna hogy tudjon pukizni?

Figyelt kérdés
Szegény nagyon szenved a pocija tele van bélgázzal de nem tudnak távozni főleg étkezés után szenved kijön 1-2 böfi de az sem az igazi.
2012. júl. 12. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvosi kellékes boltban vettünk szélcsövet az orvos javaslatára. Az sokat segített, egyszerúem kivezeti a babaából a szeleket, és ha van kaki, akkor azt is.
2012. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor mi is megpróbáljuk.:) remélem használ.
2012. júl. 12. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem egyszer a kisfiam ordított fájt a pocija mert ő sem tudott pukizni.első baba.kb 2 órán keresztül ordított tornáztattam,simiztem a pocakját de semmi.már sírtam annyira sajnáltam szegényt és bevittem az ügyeletre(pont este volt).erre a doki meglázmérőzte és utána szép sorba jöttek a pukik.úgyhogy nekünk a lázmérő vált be,persze nem szabad állandóan azzal pukiztatni :)
2012. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rendben azt is megpróbáljuk:)köszönjük!:)
2012. júl. 12. 21:11
 5/9 gabszem ***** válasza:
masszírozás, hasrafektetés, szélcső
2012. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt ilyen problémánk.

Én nem szerettem volna sem lázmérőhöz,sem szélcsőhöz szoktatni,sőt az orvosomnak sem tetszett a dolog ezért Espumisan cseppet használtunk.

Hihetetlenül bevált,volt hogy végig pukizta az egész napot :-),és a kedve is jobb volt.

Adagolására már pontosan nem emlékszem,de orvos vagy akár gyógyszerész is meg tudja mondani,hogy hányszor lehet egy nap.

Jó íze is van,én a szájába csöpögtettem.

2012. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szélcsőhöz nem lehet hozzászokni, a lázmérőhöz igen. EZért használják az utóbbit láz mérésére, és nem pedig szél kivezetésére.
2012. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat,aki igen is annyira megszokta a szélcsövet,hogy nélküle nem volt képes kakálni...:-(

Hát köszönöm,én ebből nem kértem!

Utolsó előtti voltam!

2012. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvass utána, mert fogalmilag kizárt. Szegény ismerősödnek más problémája lehet.
2012. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!