Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik jók egy újszülöttnek baba...

Mik jók egy újszülöttnek baba ápoláshoz? Melyik jó?

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyógyszertári készítményekre esküszöm.Azokra,amiket a gyerekorvos ír fel.Pont holnapra terveztem a látogatást hozzá némi popsikenőcsért és fürdetőért.

38 hetes kismama

2008. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobbak azok a termékek, amiket a doki ír fel! Ezek gyógyszertárban kevert cuccok, és nem irritálják a baba bőrét!Később, pár hónaposan átállhatsz más termékekre, én a Johnsons és Nivea baby termékeket szeretem.
2008. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

En az elso honapban csak sima vizet hasznaltam 2 naponta kamilla filltert martottam bele. Most mar a Johnson termekeket hasznalom nagyon jok szerintem habar mast meg nem is probaltunk:) Gyonyoru egeszseges a bore a babanak.

11 hetes a babuci

2008. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21. hetes vok, eddig én is így voltam vele, de sógórnöm akinek 5 napos a babája ezt megcáfolta, na nem azt mondom hogy a gyógyszertári nem jó, de az ő babája bőre nem bírta kipirosodott:( Így neki a gabi jött be. Tehát babafüggő, pedig én is a gyógyszertárira esküdtem volna, dehát nem lehet tudni...
2008. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. patikából való

2. GABI

3. BABA

4. víz+kamilla

2008. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat kellemes babavárást és örömteli napokat.


33 hetes kismama

2008. máj. 4. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A kamillával nem árt vigyázni, mert sok baba allergiás rá.

Nekünk a Johnson sem jött be. A gyerekorvosunk is azt mondta, hogy a Johnson-ra panaszkodik a legtöbb anyuka.

De úgy látszik, ez is egyedi.

A gyógyszertári készítményektől viszont garantáltan semmi baja nem lasz a babának.

:o)

2008. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A popsiápoláshoz én a Bepanthen krémre esküszöm. Amikor elfogyott, gondoltam kipróbálom a gyógyszertári krémet, amit az orvosunk írt fel. Pár nap múlva piros és kiütéses lett a kisfiam popsija, így visszatértem a Bepanthenhez. Azóta megint gyönyörű a popsiján a bőr!
2008. máj. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!