Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pampers-ön és a huggies-on...

A pampers-ön és a huggies-on kívül, van, olcsóbb árkategóriájú vékony pelus?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:

müller drogériás pelus (saját márka:baby beauty)

mi most a 4-es méretet használjuk és (ez is meg a 4+ és az 5 is) 45 ft/db.

kb huggies vastagságú, hátul nem gumis, csak a tépőzárnál, de ott kb annyira mint a pampers, nekünk még nem volt vele baleset, nagyon bevált.

2009. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lila Tesco-s. nagyon jó, és olyan 34ft-ra jön ki darabja.
2009. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

első vagyok:

szerintem a lila tesco-s nem vékony kategóriájú pelus.

Jóval merevebb, mint a huggies v a papmpers, és vastagabb is, inkább libero-féle.

Ettől függetlenül mi is használjuk, de a kérdező kifejezetten vékony kaliberű pelusra kérdezett rá, és a tesco-s nem mondhatni annak.

2009. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
coraban a sleep and play 31 ft/db. Nekünk bevált, bespájzoltam belőle!
2009. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Igen az olcsó vékonyak érdekelnek, mert elég húzós nekem a pampers meg a huggies, de nyárra mindenképp jobb. A többi amit eddig próbáltunk elég jó, csak vastag. Azt a müllerest majd meglesem. Cora nincs a közelünkben :( de azért köszönöm :)

2009. júl. 12. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

1 eves kor utan valtottam a pamperst. Kiprobaltam eleg sokat. Tesco, dm, muller, rossman arban jo, de minosege hagy kivanni valot maga utan. Huggies jo minoseg, de ara csak akkor jo, ha akcioban van. A cora-pelust nem ismerem. Egyedul a liberot hanyagoltam, nagyon nagyon nincs jo tapasztalatom, bocsi. Ja, es a pampers minoseg is folyamatosan romlik, mig az ara...hat az igencsak szokik folfele. A legjobban az Aldis jott be. Minden jot!

2 eves, erzekeny boru gyerek anyukaja

2009. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
DM-es nagyon jó.Nagyon puha vékony.
2009. júl. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dm *-es babylove?Bocs az offért
2009. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Sleep & play nem corás pelenka, csak ott lehet kapni a legjobb árfekvésben, egyébként a Pampers pelusa, éjszakára ajánlják és hihetetlenül vékony, extra mennyiségű cuccot bír el:)
2009. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!