Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megromlott a bontatlan bébiéte...

Megromlott a bontatlan bébiétel ha a kocsiban maradt 40 fokban egész nap?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2012. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Én egy bontatlan paradicsomszószt hagytam a kocsiban (nem bébiétel). Kidobtam, mert az egész nem ér annyit, hogy valakinek baja legyen tőle.
2012. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem, de én kidobnám.
2012. júl. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

2-3, mond nektek az vmit, hogy légmentesen záró csomagolás?

Az összes baktérium és egyéb, amitől romlik a kaja, egyrészt levegőn szaporodik, másrészt úgy kerülhet bele, ha már fel van bontva.

2012. júl. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Dehogy romlik meg! Negyedik jól leírta, miért nem.
2012. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-5 válaszolóknak igazuk van, elméletig nem romolhat meg, de ha bizonytalan vagy, kóstold meg, mielőtt odaadod a kicsinek.
2012. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan így jártam a sima barackos kecskemétivel és az bizony megromlott. Nem ma volt ugyen hanem már egy hete is. De én megkóstóltam és... Kóstold meg te is! De én ezek után ha legközelebb ilyen történik megkóstolni se merném:D:D:D fúj...
2012. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!