Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébi hordozókendő vagy Kenguru...

Bébi hordozókendő vagy Kenguru? Melyik a jobb, mik a tapasztalatok? Milyen fajtát használtok? Márkanév? Pár hetes kortól használnám.

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én ilyet vettem a lányommal, vele 8hetesen kezdtem a hordozást, addig a babakocsival szenvedtem helyben, nagyon szeretem, néha most is felkötöm a lányt(10kg a csajszi) és kényelmes még mindig hordozni.

Tapasztalatból mondom, hogy sokkal kényelmesebb a kenguruhoz képest, a fiammal azt használtam(9kgig hagyományosat, az felett [link] pedig ilyet) na ezekkel nem bírtam végigsétálni az állatkertet, fájt a derekam velük, valahogy sehogy se volt jó, hiába állítgattam a pántokat nem volt jó.

Szóval ha én most kezdeném a babázást, ugyan így kötős kendőt vennék, ez az ama amit használok számomra teljesen jó, funkcióját ellátja, nem nyúlt-ment össze, szakadt stb(bár tény nem ismerem a többit, nyáron sem volt kényelmetlen a kicsit vinni benne, sem télen, szóval én meg vagyok ezzel a márkával elégedve)

2012. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az összes fajtát kipróbáltam (kendő, gyűrűs kendő, mai-tai, kenguru...) de egyértelműen ez a legjobb. Imádom!


[link]

2012. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gremese mei tai-om van. kifejezetten újszülötteknek a rugalmas kendőt szokták javasolni, mi akkor még nem kendőztünk, mert nem is hallottam még róla. a mei tai-t pedig imádom. nektek is biztos be fog jönni a hordozás. kengurut is próbáltuk, az nem lett a kedvencem.
2012. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hetesen a rugalmas kendőt, a későbbiekben (kb. 3 hónaptól) pedig a mei tai-t ajánlom (nekünk is a gremese nyerte el a tetszésünket :)). A szövött kendőkkel nincs tapasztalatom, a kengurutól pedig úgy fájt a hátam, hogy soha többet nem venném fel (pedig volt z egyszerűbbtől kezdve a babybjörnig, szerencsére csak kipróbálásra).
2012. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Éppen most válaszoltam egy hasonló kérdésre, a 6. válasz az enyém:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Egyébként mi Didymos szövött kendőt és Manduca csatost használunk, a babám 10 hónapos, hátra szoktam már kötni.

2012. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!