Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kisfiam hetente kap...

5 hetes kisfiam hetente kap Konakiont (K vitamint), és utána nagyon aluszékony lesz, alig lehet felébreszteni. Pedig olvastam a betegtájékoztatót, és nem találtam ilyen mellékhatást. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Erről inkább a védőnőt vagy a gyerekorvost kérdezd meg, mert nem hiszem, hogy erre érdemben tudunk itt válaszolni, hacsak valaki nem orvos vagy védőnő (bár én már találkoztam pár válasszal, amit védőnő írt). De a kis privát véleményem szerint nem szabadna aluszékonynak lennie a konakiontól, az enyém nem volt az, és nem is hallottam ilyen babáról.
2008. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak egy dolgot kérdeznék, nem tápszeres véletlenül a fiad? Mert tápszer mellett nem szabad K vitamint adni a picurnak, mert a tápszer tartalmazza. Azt nem tudom hogy a túladagolás mit okoz, ezért nem tudom attól lehet-e aluszékony.

2008. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kizárólag anyatejet kap a kisfiam...Kérdeztem védőnőt is, de ő sem találkozott még egy ilyen esettel..
2008. máj. 6. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!