Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposom nem eszik, már...

10 hónaposom nem eszik, már annyira el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés
Hasmenése volt, még mindig kezelés alatt áll. Nem nagyevő baba, de tegnap és ma csak a tejet és a kukit fogadja el, de azt is úgy hogy eljátszuk, hol én hol az apja eteti, forgatja el a fejét és inti, hogy nem akar enni. Próbáltam édessel, sóssal, semmi nem tetszik. Próbáltam sinlaccal keverni, nem eszik. Mit csináljak? Már fogyott, ami természetes mert hasmenés kínozta, de már nem. Anyukák segítsetek már nekem....
2012. júl. 14. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy igyon. Azt viszont sokat. Ha nem eszik az nem baj,egy-két nap belefér. Ha rendeződik a bélrendszere akkor majd enni is fog Probiotikum és sok-sok- tea.
2012. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itasd, itasd, és itasd! Etetni pedig próbáld úgy, hogy eltereled a figyelmét, pl könyvet mutatsz közben neki. Hátha így eszik.
2012. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!