Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez a babakocsi...

Szerintetek ez a babakocsi milyen? Külföldre is vinném repülőn.

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 14. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik! Szerintem könnyen viheted is magatokkal!
2012. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Izoldaaa ***** válasza:
Jól néz ki! DE, amikor repülővel mentünk vissza Londonba, akkor a kocsi vázát nem adták oda (pedig a repülő ajtajában hagytuk) és a férjemnek a 8.5 kg-os lányom kellett cipelnie az autósülésben legalább fél órát, mire a bőröndökhöz értünk. Már csak a mi cuccaink keringtek ott.:) Nem tudom mennyi idős lesz a pici, amikor utazni akartok, de erre számíts. Bp-en nem volt gond, azt leszámítva, hogy ott meg a mózes részét keresgették, mert a csomagok közé tették. Úgy futottak utánam. Ott is utolsóként vettem le a csomagom a szalagról.:)
2012. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Spanyolba megyünk, és ismerve a mentalitásukat, tuti mi is utolsók leszünk, de se baj a lényeg, hogy meglegyen az összes alkatrész. Köszi a tippet!
2012. júl. 15. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!