Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használhatom 3 év után a...

Használhatom 3 év után a cumisüveg cumijait?

Figyelt kérdés

Elraktam a kisfiam cumisüvegeit 3 éve, nem használtuk. Most születik a kistesó és nem tudom, hogy azok a szilikoncumik használhatók-e még?

Ti használnátok?


2012. júl. 14. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nincs rajta "sebesülés" akkor igen. Jól főzd ki, akár többször is és használható.

(azért ha csak úgy be van rakva a szekrénybe a többi cucc mellé, inkább vennék újat, de ha zacskóban vagy bármiben el van téve akkor nem lehet baj)

2012. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azokat használom itthon,ami a lányomról maradt.Zacskóban volt elrakva.

Vettem egy újat(cumisüveget,cumival) és ha megyünk valahova,akkor azt viszem,mert a régi már nem olyan szép,de itthon teljesen megfelel.

Üdv!

2012. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Azt nem tudom, hogy van-e valamilyen szavatossága? Egy zacskóban volt és a zacskó meg a dobozban. Kicsit sárgák. De más hibát nem látok rajtuk. Sajnálnám kidobni, mert jó sok van.

2012. júl. 14. 20:34
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
szerintem semmibe nem kerül venni újat...
2012. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Persze, de minek vegyek, ha van egy csomó és az is használható?
2012. júl. 14. 20:52
 6/16 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Hogy-hogy semmibe nem kerül? Talán ingyen osztogatják valahol?

Mint írtam,én is a régieket használom,itthon.Nem azért mert nem tudnék újat venni(vettem is),csak tök felesleges.Szerintem.

2012. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én eléggé spórolós vagyok, de vennék új etetőcumit. A cumisüveget megtartanám, kifőzném, de az új etetőcumi filléres tétel szerintem.
2012. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én is így értettem, hogy az üveget megtartani de rá a cumit újat venni nem sok 2 db kerül 400 forintba..


szerintem egy agyonhasznált cumit illenék kicserélni bármennyire is tiszta ha kivan főzve stb..

2012. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én újat vettem, de ha úgy látod, hogy nincs semmi baja, sérülés rajta, akkor használhatod szerintem is.


Nem tudom, hogy melyik etető cumi kerül 400,- forintba, én még nem láttam ilyet.


Nekem Avent cumisüvegjeim vannak itthon, és 2 db etető cumi 1600,- forintba kerül.

2012. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
azért mert sárga még tökéletesen jó. esetleg "ízlelgesd meg" van-e valami dohos íze, vagy egyéb, ami nem tetszhet a babának. Ha nincs, főzd ki és használd nyugodtan! Nem a szín a lényeg :)
2012. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!