Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában miért nem akar...

Mostanában miért nem akar elaludni esténként? (Jó alvó,1 éves baba)

Figyelt kérdés
Nincs semmi baja, nem sír, de akármilyen álmos, nem akar elaludni esténként fürdés + vacsora után. Eddig indig rögtön elaludt, most meg kimászik az ágyba és vigyorogva jön hozzánk, vagy elkezd játszani. Ha altatni akarjuk viszont sír. MIÉRT??
2012. júl. 14. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A mostanában mit jelent? Pár napja, pár hete? Nem lehet, hogy a nagy melegek miatt, esetleg a front, szél miatt? Vagy mondjuk fogzik, és az miatt? Napközben alszik, ha igen, akkor egyedül alszik el? Lehet szeparációs szorongás is.
2012. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet amiatt is, amiket az 1. válaszoló írt.

Hányszor alszik napközben? Ha kétszer, akkor lehet, hogy az már sok neki, elég lenne egy is.

2012. júl. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! Ment a zöld kéz!:)


3 napja van így, nem szorong, mert tök jó kedvvel, harci kiáltással mászik ki az ágyból, jön át hozzánk. Aludhatna velünk is, de ha közénk vesszük sem alszik, hanem játszik és hempereg :))


Ezidáig magától aludt el, evett, letettük és aludt, Ringatni nem is hagyja magát. De most próbáltuk ezt is, hátha igénye van rá most, de nem.


Még 2x alszik napközben. Próbáltam elhagyni a délelőtti alvást, de nem bírja, egyszerűen ülve elaludt a megszokott időpontjában :)


Szóval nem tudom mi van ilyenkor.


Vagy meséljek neki ilyenkor? (Bár nem tudom, ülve/fekve mardna-e)

2012. júl. 15. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!