Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 naponta van széklete 6hetes...

Szily Luca kérdése:

2 naponta van széklete 6hetes tápszeres fiamnak, ez normális?

Figyelt kérdés
Angliában élünk, 2 hétig szopizott a pici, Aptimil 1es tápszerrel keztünk egy ideig volt kakija, majd 3napig nem volt széklete. sma 1. tápszerre váltottam mert azt hittem az a baj hogy nem jó a tápszer. Voltunk orvosnál, azt mondta minden rendben mert nem kemény a pici hasa, és pukizik pisil böfizik, eszik eleget. Szerintem az h már 2hete csak kétnaponta van széklete az nem normális. mikor kakil, keservesen sír, masszás sötét zöld székletet ürít amit nem mondhatnék túl keménynek. szerintetek mit tegyek h könyebben menjen minden?

2012. júl. 15. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel nem szilárdat eszik, így értelemszerűen nem is lesz kemény a kaki.

Ha jól hasznosítja a tápanyagot, akkor a kétnaponta kaki teljesen normális, ennél ritkábbal sincs gond.

De ha szenved a kakival, akkor valószínű nem jó a tápszer, próbáljatok ki egy másikat.

2012. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!