Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néma odakap a babánk a füle...

Néma odakap a babánk a füle háta mögé, mintha viszketne. Miért teheti?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Feltételezem az néha akart lenni nem néma:) De amugy nem irtad mennyi idős..De igy általánositásba mondanám hogy a fiam fogzás idején csinál ilyet 4 hónapos kora ota..de persze ha van időm vagy épp doki közelébe járok mindig mondom neki hogy kukkantsameg hátha vmi más az oka..de 18 hónapos most és mindig erre a megállapitásra jutott a dokim:)
2012. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Helyesbítek:

Néha odakap a babánk /10 hós, de még nincs foga/ a föle háta mögé, mintha viszketne. Miért teheti?

2012. júl. 15. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Fáj a foga, a füle. Nálunk is csinálta ezt, mikor kizártuk mindkét okot, akkor kitaláltam, hogy nem mosom neki minden nap, abbahagyta, talán kiszárítottam neki és zavarta??
2012. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fáj neki, lehet, hogy egy rossz szokás. Én azért megmutatnám orvosnak. De a lányom is csinálja, és semmi baja.
2012. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megmutattuk neki, megvizsgálta alaposan, azt mondta,hogy nincs semmi. Lehet,hogy a fogától vagy a melegtől, esetleg érzékeny a bőre a haja alatt!
2012. júl. 15. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 hónapos, ő is csinálja. Mikor álmos leggyakrabban akkor. De lehet a foga miatt is. Már 3 foga kint van, várunk a 4-re.
2012. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jééééé, most hogy írod én 12 hónaposom is ezt csinálja néha........ És mindig fogzáskor ahogy valaki írja...! Szerintem akkor tuti fogacska lesz nektek már NAGYON aktuális :)
2012. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!