Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te is sokat sírtál, amikor a...

Te is sokat sírtál, amikor a gyermeked születésnapja volt (leginkább első)? Mit éreztél?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy boldog nap, mivel életet adtam 1 éve egy gyermeknek. Csodás perceket éltem és élek át nap, mint nap vele.. mégis sírok!

Elérzékenyülök, bőgni tudok.. alig tudok valami szót kinyögni.

Nem tudom, hogy a hormonoknak köszönhető-e ez is még vagy valami másnak, de más is átesett ezen?


2012. júl. 15. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Én is meg voltam hatva, de sírni azért nem sírtam. Oké, szülinap, pont egy év, de ennyi erővel minden nap lehetne sírni, mert pont 166. napja szültem, aztán pont 167 napja szültem, stb. stb. Tehát az, hogy pont 365 napja szültem, hááát ....szép dolog az első szülinap, de ennyire nem ragadok le a napoknál :)
2012. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Még csak meg sem hatódtam. Csak örültem ,hogy már ekkora és szépen fejlődött.
2012. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Atyaég, ki az a buta aki egy ilyen kérdésnél hasznosságot pontoz? :)))) Nem sírtam.
2012. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak meglepődtem,hogy hogy eltelt ez az egy év, és mennyi mindent átéltünk.De az volt a legszebb hogy a család összejött, és mikor a kis tortáját vágtuk fel akkor átkarolta a nyakam, és adott egy puszit...mintha tudta volna, olyan jól jött ki az egész!:)
2012. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én sokat nem,de az 1éves szülinapján mikor mindannyian énekeltük neki a happy birthday-t,ott ült az ölembe,néztük a tortáját,éekeltünk..stb,hirtelen rám jött a sirás,nagyon elérzékenyültem,próbáltam visszatartani,de nem igazán jött össze,na de azért nem zokogtam.... :) De nem gondoltam volna hogy sirni fogok,de nem szégyellem,ezek örömkönnyek,és azok bármikor bármilyen mennyiségben jöhetnek! :)
2012. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is meghatódtam, de legjobban akkor, amikor a kedves fotós ismerősünk meglepetésvideót állított össze a képekből. Na akkor rendesen potyogtak a könnyeim.
2012. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én igen, hoztam ki a tortát, énekeltem a happy birthday-t - bár senki nem énekelt velem - és pont mikor kiértem az ajtón (teraszon tartottuk) elcsuklott a hangom. Aztán összeszedtem magam és nyugtáztam, hogy ez valószínüleg mindig az anyukának a legnagyobb ünnep. Elképzelhető, hogy minden szülinapján fogok egy kicsit könnyezni, szerintem ez természetes.
2012. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!