Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyit alszik...

Normális, hogy ennyit alszik 11hós lányom?

Figyelt kérdés

Eddig napközben 3x40percet aludt,-ritkán 1x 1,5órát...De pár napja kezd átállni a napi 2x-re.

Reggel 7körül kel,fél 10körül újra alszik másfél órát.És dután,-ebéd után még egyszer 50perc-1,5órát.Ma pl.2körül aludt el,tegnap negyed 2től 2óra 5ig aludt és pörgött este 8ig.Hiába akartam 5körül altatni,nem akart.

Nem baj,hogy ennyi időt van fent estig??

Fürdés után(8kor van)megkapja az esti tápszerét és utána kidől.

A reggeli kelése is teljesen más lett,mert mindig fél6-6kor kelt,most meg 7-1/4 8kor...Nem azt mondom,hogy baj,..de nagyon furcsa...

Szóval jól van ez így szerintetek??


2012. júl. 16. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Amikor az én kisfiam egy éves volt, ugyanez volt, ugyanilyen napirendje volt, mint a Te babódnak:) Szerintem nincs vele semmi gond.)
2012. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Folyton változnak, az én fiam is eddig a nagy melegben hatkor kelt reggel, és kilenckor már aludt délelőtt 11-ig, majd délután háromtól kb. 5 óráig, és este 9-kor már lefekvés volt, ráadásul ő nagyobb is, mert 16 hónapos. Viszont most, hogy nincs az a hőség, később kel egy órával és csak szenved a két alvással, de az egy alvás meg még kevés... szóval őket is megzavarja az időjárás, és nálunk is az egy éves kor volt a vízválasztó, addig olyan szépen be volt állva a két alvásra, most meg össze-vissza váltogatjuk :-S
2012. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hogy micsoda???

Ebben a korban inkább már az egy alvásra állnak át a babák nem a 3-ról 2-re...

Teljesen rendben van így az alvás és örülj neki,hogy reggel tovább alhattok.

2012. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!