Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a gyerekénél VUR betegséget állapítottak meg (Vesicoureteralis reflux =vizelet visszaáramlás)?

Figyelt kérdés

automatikusan antibiotikumot javasol az orvos a fertőzés megelőzésére, de akár évekig is húzódhat a gyógyulás (általában kinövik, de nincs rá garancia). ezért olyan jó lenne gyógynövénnyel, vagy homeopátiávak kezelni.


babám 1 hetes kora óta szedi az antibiotikumot, most 2,5 hós.



2012. júl. 16. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt a betegséget így nem ismerem, de az én kisfiam is 3 hetesen kapott először antibiotikumot, szintén húgyúti fertőzés miatt. Igaz nekünk csak 5 napos kezelés volt. De én még szoptattam akkor és nagyon figyeltem arra, hogy változatosan étkezzek és én szedtem étrendkiegészítőket is, hogy ő is kapjon belőle. Ha szoptatsz akkor, így te is tudod erősíteni az immunrendszerét, mert sajnos ez a sok antibiotikum nagyon rosz lessz később.
2012. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia!

igen, köszi! most igyekszem zöldséggel-gyümölccsel turbózni a tejem. majd ősztől vitaminnal.

2012. júl. 17. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!