Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma megyek a bölcsibe érdeklődn...

Ma megyek a bölcsibe érdeklődni a felvétellel kapcsolatban. Mit kérdezzek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert még csak mostantól vagyunk itt hivatalosan, persze csak tartózkodási helyként van megjelölve a lakcím. (albérlet) Lehet,hogy nincs is semmi esélyünk bekerülni, de megpróbálnám. Ti miket kérdeztetek? Vagy hogy megy ez?
2012. júl. 17. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem akarlak elkeseríteni, de általában már mindenhol megtörtént a felvettek értesítése. De, ha olyan helyen élsz ahol nincs teltház lehet még esélyed. Egyébként nem mindenhol fogadják el a tartózkodási helyet sem, csak az állandót, de ha a védőnő és az orvos az ideiglenesen van még ez is megy. Szerintem érdeklődj és ha van esély, én a következőket kérdeztem, illetve néztem. Milyen a hely a kert a játékok az ágyak és a gondozónők, vizes e a fal./mert láttam mát ilyet sajnos./ Nekem az időpont volt fontos mettől-meddig tartózkodhat a gyerek a bölcsibe annélkül, hogy húznák a szájukat. Érdekelt az ételt honnan hozzák, és nem utolsósorban a bevezetett bölcsidíj nem tudom a szaknevét. Nálunk vidéki kisvárosba ez havi 10 ezer lett igy az ételell eggyütt 20 ezer minimum a bölcsi és nincs benne a pelenka,gyümölcs miegymás. hát sok szerencsét :)))
2012. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ja, nem most rögtön akarnám a bölcsis elhelyezést, hanem februártól, ha nagyon nem megy akkor jövő szeptembertől.

Azért ez az állandó lakcím érdekes kérdés. Rengetegen nem ott laknak ténylegesen, akkor már bocsánat,de dögöljön meg és maradjon otthon a gyerekkel? Kíváncsi leszek. Budapesti vagyok amúgy.

2012. júl. 17. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:

kérdezhetek én is?

akkor ez hogy van a bölcsivel, hogy lehet kezdeni szeptemberrel is meg év közben is?

nekünk mostanában születik és majd jövő szeptembertől vagy utána lesz majd esedékes, mert hamar vissza kell mennem dolgozni.

Mikor érdemes elkezdeni érdeklődni a bölcsikben?

2012. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, legalábbis itt lehet pl. februárban is kezdeni.Nem tudom mindenhol lehet-e, de a bölcsibe itt megenegedik. Nekem amúgy is akkor töltik a 2 évet.
2012. júl. 17. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!