Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lenne érdemes venni a...

Mit lenne érdemes venni a szobájába?

Figyelt kérdés
Babám szobájába van egy ágy és mellette egy 3 fiókos komód. Tegnap bementem és azt láttam, hogy áll a térdén. Szerintem, ha nem lenne ott a komód, akkor nem is próbálkozott volna a térdre állásra. 6hónapos. Az lenne a kérdésem, hogy mit vegyek a szobájába, hogy ne csak az ágyban próbálkozzon. Nincs sok bútor, hogy tudjon szabadon mászkálni. Van egy pici asztal, amin van mérleg egy komód az ágya és egy pici polcos szekrény. Szóval semelyik se olyan, amire fel tudna támaszkodni. Este mikor fürdés volt akkor is belekapaszkodott a kádjába és felhúzta magát. Mit lenne érdemes venni a szobájába, hogy gyakorolhasson?
2012. júl. 17. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanuló asztal.
2012. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyire stabil? Mert a kádját majdnem magára rántotta.
2012. júl. 17. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, offolok: az én fiam, ugyan 8 hós, de csak a babakocsiba hajlandó feltérdelni, ott fel is ül. Szerintem idővel mindenhol majd csinálni fogja.
2012. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy sima szék is elég, felkapaszkodik :)

Amúgy a kisfiam a pihenőszékén tanult meg állni, abba kapaszkodott, támaszkodott, majd a székekkel csinálta ezt egész álló nap.:))

2012. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!